[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Що сталося в США за добу і куди рухається історія?

Що сталося в США за добу і куди рухається історія?
Число жертв взяття Капітолію трампістами зросло до п'яти. На руках Трмпа вже кров правоохоронця при виконанні - вчора в лікарні помер полісмен.
 
Трамп записав наскрізь брехливе відео, в якому він каже, що наказав задіяти Національну гвардію в ту ніч. Це брехня, бо є багато свідків того, що Трамп кілька разів відмовлявся викликати Національну гвардію, навіть, коли вже почався штурм. Бандитів-штурмовиків Трамп лагідно називає демонстрантами у своєму відео.
 
Зараз в кулуарах вашингтонської політики, в пресі й усюди гуляють обидва варіанти усунення цього вкрай небезпечного поки ще президента від влади - в рамках другого імпічменту або за 25-ою поправкою до Конституції (неможливість виконувати свої обов'язки за станом здоров'я, неосудність).
 
Для другого варіанту потрібна активна позиція і активна згода віце-президента, Майка Пенса, і більшості членів уряду. Але Пенс категорично не готовий сьогодні до цієї історичної ролі і просто не бере слухавку від спікерів Палати і Сенату — Ненсі Пелосі та Чака Шумера. Пенс напевно думає, що у середовищі трампістів такий крок поставив би хрест на його майбутніх політичних амбіціях в Республіканській партії.
 
Щодо імпічменту. У Палаті представників є більшість для його оголошення, але в Сенаті (знову, поки-що) немає 67 голосів для відсторонення президента від влади. За моєю інформацією, є трохи більше 60 голосів (на цю хвилину і дуже ймовірно, що це число буде рости).
 
У чернетці звинувачення в рамках імпічменту поки-що звучить так: Дональд Трамп винен в умисному підбурюванні до насильства проти уряду Сполучених Штатів.
 
Багато великих політичних фігур, зокрема, республіканський губернатор, республіканські сенатори, великі ЗМІ у своїх редакційних статтях та зверненнях закликають одним чи іншим шляхом, але усунути небезпечного президента від влади.
 
ФБР та Генпрокуратура проводять активне розслідування захоплення Капітолію і ролі Трампа, Джуліані, членів сім'ї Трампа та інших в ньому.
 
Також триває низка гучних відставок з уряду і команди президента, руки якого у крові. Вчора подав у відставку Мік Малвені, міністри транспорту і освіти, та інші. Але я б сказав - мало/пізно.
 
Це - Америка за чотири роки!
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
<
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Другий імпічмент. Що є критично важливим?
Санкції. Розберімо та спростуймо деякі стійкі міфи
Про нові плівки Трампа
28 днів до закінчення сорому і ганьби Америки