[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Що може статися з містом, в якому мер - політик, бізнесмен і селебріті, але не господар?

Що може статися з містом, в якому мер - політик, бізнесмен і селебріті, але не господар?
Київ, в якому постійно фонтанують водогони, вибухають лайном каналізації, провалюється асфальт, а автівки вимушено перетворюються на амфібії, є промовистим прикладом того, що може статися з містом, в якому мер - це політик, бізнесмен, селебріті, але не господар.
 
Він не думає про всі ці прозаїчні речі, тому що вони його не цікавлять і не допомагають реалізовувати амбіції, жодним чином не пов‘язані з кропіткою та невдячною працею завгоспа, яким за визначенням має мер.
 
Ось і зараз, коли проблеми Кличка та його команди з кріслом збіглися з низкою масштабних аварій у місті, пріоритетним було визначено вирішення перших.
 
Ось свіжий приклад, який уже набув розголосу.
Кличко через одного зі своїх аватарів - депутата Білоцерківця - відкликає з декретної відпустки свого вірного соратника Андрія Фіщука, колишнього керівника департаменту благоустрою, аби прибрати з посади чинного директора департаменту Ткаченка, який зайшов на цю посаду у складі «зеленої» команди. За законом, особа, яка заміщує особу в декреті, має поступитися їй посадою, коли вона повернеться.
 
Сам Фіщук повертатися до праці не особливо хоче, але Білоцерківець попросив нажахати «зелених», адже департамент благоустрою для Кличка це дуже важливий репресивний підрозділ. А у випадку якщо Зеленський звільнить його з посади голови КМДА, він набуває особливого значення у боротьбі за вплив та владу в столиці.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Найнебезпечніший ворожий осередок - це українські суди
Дикунство Ткаченка має потягнути за собою службову перевірку та відставку
Зустріч Байдена і Путіна: заява щодо України - ні про що
Заручники були лише прикриттям для бізнесу, який Медведчук отримав від Порошенка