Рейтинг Зеленського після «Міндічгейту» обвалився на 40% і зараз є на рівні менше 20% - нардеп

Рейтинг Зеленського після «Міндічгейту» обвалився на 40% і зараз є на рівні менше 20% - нардеп

Рейтинг президента Володимира Зеленського суттєво обвалився після гучного корупційного скандалу в енергетиці, до якого причетне його найближче оточення.

Про це повідомив народний депутат від "Голосу" Ярослав Железняк на своєму Ютуб-каналі, посилаючись на дані трьох закритих соціологічних досліджень.

 

Рейтинг Зеленського обвалився

"На першому місці президента давно немає - там є Залужний, відповідно далі йде сам Зеленський, там також є Буданов. У двох соціологіях, які я бачив, рейтинг Зеленського менше 20%. Рейтинг президента за результатами цього тижня обвалився на 40%. Друге - зросла позначка "інший кандидат" або "не визначилися"", - розповів парламентар.

Зріс антирейтинг

Крім цього, згідно із результатами закритих соціологічних досліджень, вперше антирейтинг Зеленського перевищив рівень довіри до нього.

"Це вперше. Навіть після "картонних" протестів такого не було. І цей антирейтинг достатньо великий", - говорить нардеп.

Також, за словами Железняка, в опитуваннях українці називають Зеленського головним відповідальним за корупцію в енергетиці, а далі йдуть "друзі президента".

Операция Мидаса - журналисты выяснили, как Миндич уехал из Украины накануне  обысков — Политика

"Міндічгейт" закрив шлях до другого терміну

Підсумовуючи, Железняк говорить, що головним наслідком "Міндічгейту" є те, що цей скандал закриває шлях Зеленському до другого президентського терміну.

"Більше того, я думаю, що все нові і нові факти призведуть до того, що рейтинг буде падати сильно - до менше 10%", - вважає депутат.

Український Дощ писав раніше, що рейтинг Трампа впав до найнижчого рівня за другий термін - опитування

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Буданов пояснив, чому рф не скаржиться на атаки України
Україна
Буданов пояснив, чому рф не скаржиться на атаки України
У росіян виникне велика проблема, якщо вони будуть публічно визнавати наслідки ударів...
Після виборів Україна скасувала рекомендації не їхати до Угорщини - Сибіга
Україна
Після виборів Україна скасувала рекомендації не їхати до Угорщини - Сибіга
Обмеження були запроваджені через підвищені ризики провокацій на тлі виборів, зараз ці загрози втратили актуальність...
На Хмельниччині службова вівчарка Кайна попри негоду швидко віднайшла крадений мотоцикл
Україна
На Хмельниччині службова вівчарка Кайна попри негоду швидко віднайшла крадений мотоцикл
Попри негоду, службова вівчарка Кайна допомогла оперативно віднайти викрадений транспорт...
Робота з ТЦК псує імідж поліції - глава Нацполіції Виговський
Україна
Робота з ТЦК псує імідж поліції - глава Нацполіції Виговський
Глава Нацполіції Виговський заявив, що співпраця з ТЦК негативно позначається на репутації поліції...
Великоднє «перемирʼя»: агресори порушили режим тиші більше двох тисяч разів
Україна
Великоднє «перемирʼя»: агресори порушили режим тиші більше двох тисяч разів
Під час так званого великоднього перемир'я, яке мало наступити з 16-00 11 квітня, прогнозовано відбулися атаки армії рф на українських військових та цивільних ...