Путін хворий на рак крові: New Lines Magazine отримав запис олігарха, близького до Кремля

Путін хворий на рак крові: New Lines Magazine отримав запис олігарха, близького до Кремля

Наприкінці квітня британський таблоїд The Sun опублікував статтю про те, що російський диктатор владімір путін хворий на рак і найближчим часом на нього чекає операція. Не підтверджені офіційно дані про тяжку хворобу путіна регулярно з’являються у різних ЗМІ. Видання НВ опублікувало переклад статті New Lines Magazine про те, що путін «важко хворий на рак крові». 

Відтоді як 24 лютого розпочалося повномасштабне вторгнення російських військ до України, погіршення здоров’я 69-річного президента росії стало предметом численних "спекуляцій". Борис Карпічков, колишній офіцер Другого головного управління ФСБ, що спеціалізується на контррозвідці, який втік до Великої Британії, вважає, що його колишній колега з Кремля страждає на хворобу Паркінсона, а також «численні» інші захворювання, включно зі слабоумством.

Telegram-канал під назвою "Генерал СВР", який нібито веде колишній офіцер Служби зовнішньої розвідки росії, заявив, що на путіна в найближчому майбутньому чекає складна операція через невстановлену форму раку і що поки він перебуватиме на операційному столі, його тимчасово замінить Микола Патрушев, секретар Ради національної безпеки росії. Патрушев, як задокументовано New Lines, є одним із найзапекліших ідеологів режиму.

New Lines отримали аудіозапис близького до Кремля олігарха, який описує Путіна як «важко хворого на рак крові», хоча тип раку крові не уточнено. Запис є рідкісним свідченням людини, яка має доведені зв’язки з російським урядом, про те, що його фанатичний диктатор цілком може бути серйозно хворий. І олігарх гадки не мав, що його записують.

Західний венчурний капіталіст записав розмову в середині березня без відома та згоди олігарха. Джерело надало запис New Lines за умови, що не буде ідентифіковано його публічно. Він каже, що зрадив довіру колеги через огиду до війни в Україні — огиду, яку, вочевидь, поділяє його таємно записаний співрозмовник.

«Він повністю зруйнував економіку росії, економіку України та багато інших економік — зруйнував абсолютно, — каже олігарх про Путіна, — У нього проблема з головою. … Один божевільний може перевернути світ догори дриґом».

Олігарх з 200 найбагатших бізнесменів росії за версією Forbes, стурбований своїм статусом вигнанця та економічною ізоляцією рф та санкціями США і ЄС, що підірвали його власну справу в Європі, протягом більшої частини 11-хвилинного запису запитує західного венчурного капіталіста, як він може відшкодувати збитки.

Він лютує, засуджуючи війну у злих висловлюваннях, викриваючи первісний привід Кремля «спробувати знайти нацистів і фашистів». Потім він раптом каже, що «ми всі сподіваємося», що путін помре від раку або, можливо, від якогось внутрішнього втручання у Москві, наприклад, змови, щоб позбавити росію подальших нещасть. Крім того, олігарх особисто звинувачує Путіна у вбивстві «більше 15 тисяч російських солдатів і 4 або 5 тисяч мирних жителів в Україні. Це неймовірно. Заради чого? Він убив більше людей, ніж за 10 років у афганській війні».

Ешлі Гроссман, професорка ендокринології Оксфордського університету, сказала New Lines: «путін завжди був дуже підтягнутим чоловіком зі злегка виснаженим виглядом. Але за останні кілька років у нього, схоже, поповніли обличчя та шия. Це називається кушінгоїдна зовнішність, і це сумісно з прийомом стероїдів».

Стероїди, за словами Гроссман, зазвичай призначають для лікування різних видів лімфоми або мієломи, раку плазматичних клітин, які «можуть викликати широко поширене захворювання кісток і безумовно вражають хребет і спину».

Лімфома, як правило, є більш агресивним типом раку крові, що вимагає важкої хіміотерапії, що призводить до випадіння волосся, чого, як відомо, з путіним ніколи не було. Інші лімфоми мають нижчий рівень злоякісності, можуть не вимагати хіміотерапії і з меншою імовірністю вражають кістки.

«Будь-кому, хто приймає великі дози стероїдів, буде набагато легше заразитися COVID-19», — сказала Гроссман.

Це може пояснити крайню гермофобію путіна і звернення до усамітнення у стилі Говарда Г’юза. Пневмонія також може легко вбити людину з ослабленим імунітетом, яка приймає стероїди.

Тож, тепер весь світ з нетерпінням очікує кінця президента росії, якого у всьому світі не дарма охрестили словом "Huilo".

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
В Італії назвали єдине бачення закінчення війни в Україні - дипломатичний шлях
Світ
В Італії назвали єдине бачення закінчення війни в Україні - дипломатичний шлях
Рим продовжує тримати контакт з Москвою через своє посольство, сподіваючись на мирне урегулювання ситуації...
Ізраїль через суд скасував обмеження на в’їзд українців до країни
Світ
Ізраїль через суд скасував обмеження на в’їзд українців до країни
«Вітаю рішення Верховного суду Держави Ізраїль, яке зобов’язує уряд Ізраїлю скасувати будь-які додаткові обмеження на в’їзд громадян України», – сказав Зеленський...
Російське судно, що перевозило українське зерно, затримане в Туреччині
Світ
Російське судно, що перевозило українське зерно, затримане в Туреччині
Суховантаж належить казахстанській компанії KTZ Express, але орендований російською компанією Green-Line. Reuters уточнює, що судно йшло під прапором росії...
Санкції підштовхують росію та білорусь прискорити об'єднання - путін
Світ
Санкції підштовхують росію та білорусь прискорити об'єднання - путін
Країна-агресор та білорусь домовилися про формування єдиного оборонного простору Союзної держави та забезпечення безпеки, зокрема у боротьбі з тероризмом...
Болгарія не допустить ультиматумів від країни-агресора: 70 дипломатів рф поїдуть додому
Світ
Болгарія не допустить ультиматумів від країни-агресора: 70 дипломатів рф поїдуть додому
росія вимагала від Болгарії скасувати висилку 70 дипломатів, погрожуючи закрити своє посольство. У Болгарії заявили, що не допустять ультиматумів...