[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Про те, що Amnesty International готує доповідь було відомо більше 2 тижнів тому. Владу попереджали

Про те, що Amnesty International готує доповідь було відомо більше 2 тижнів тому. Владу попереджали

Що я хочу сказати щодо повідомлення Amnesty International про те, що "українські військові наражають на небезпеку мирне населення, створюючи бази і розміщуючи озброєння в житлових районах, у тому числі в школах і лікарнях, у спробі відобразити російське вторгнення". Залишимо емоції осторонь та почнемо з того, що цієї заяви могло не бути.

Про те, що Amnesty International випускатиме цю доповідь було відомо більше двох тижнів тому. Про відповідний зміст так само було відомо. Кому було відомо? Багатьом, серед експертів та серед тих, хто працює із західними структурами.

Владу про це намагалася попереджати. До речі, я теж. Але нікого стороннього у владі не слухають. А своїх джерел та комунікаторів у них у цій спільноті немає. І по-хорошому, якби влада відреагувала заздалегідь, то ця доповідь могла бути зовсім іншою, збалансованою і менш одіозною. Але для цього треба, щоби професіонали займалися подібними питаннями, а не аматори.

Чи я про це знав? Знав. І не лише я. Чи намагався попередити? Так! Слухали мене? Ні. І це не вперше. Але поки у нас інформаційною політикою займатимуться Подоляк та Лещенко, а під час війни не буде Військової прокуратури, яка має комунікувати з УСІХ подібних питань, то будуть й інші подібні ситуації.

На жаль, обуренням та гучними словами, постфактум, ситуацію не виправити, як би не намагалися це тепер робити відповідальні особи. А ось постелити соломку, знаючи де впадуть, можуть. Якщо розуму вистачить і з'явиться розуміння, що потрібні профі. Але маю великі сумніви і в першому, і в другому. Тому що у владі сьогодні потрібні лояльні, а не розумні та компетентні. Доведено призначеннями неодноразово.

Проблема в тому, що ця ситуація не остання. Будуть ще. І якщо не зміниться підхід, то будуть і надалі, постфактум, гучні слова, повні обурення від обслуги з Банкової, замість проведених заздалегідь ефективних дій, спрямованих на потрібний Україні результат. 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!