[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Про нові плівки Трампа

Про нові плівки Трампа
Чи дізналися ми щось нове з аудіозапису телефонної розмови Трампа з держсекретарем штату Джорджія Бредом Раффенспергером, який відбувся цієї суботи? Абсолютно ні!
 
Я писав три роки тому, що в Білому Домі - сором і ганьба Америки, найгірший президент в історії.
Я писав і три дні тому в резонансній статті "Про 6 січня" про те, що Трамп зробив можливою ситуацію, коли обговорюється можливість ігнорування священного вибору американського народу на догоду одному політику і про те, що в Білому Домі відморозок.
 
Тому ці плівки не відкрили нам нічого нового.
 
Однозначно на плівках зафіксовано кримінальний злочин - заклик і схиляння (шляхом тиску та шантажу) до фальсифікації виборів в Джорджії. Однозначно Impeachable Offenses - точно так само, як і в розмові з президентом України, за який Трамп отримав перший імпічмент.
 
Однозначно, що, якби Трампу не залишалося два тижні до виходу, а хоча б і два місяці, то він поставив би рекорд, який неможливо побити, - двічі імпічнутий президент.
 
У Палаті представників є проста більшість, яка без проблем оголосила б йому імпічмент. Але в Сенаті цього разу була б більша ймовірність, що знайшлися б 67 голосів за відсторонення від посади. Адже сенатор-республіканка Сьюзан Коллінз, наприклад, пояснювала своє неголосування за відсторонення Трампа з посади тоді тим, що він винесе (виніс вже) урок. Наївна або цинічна Сьюзан. Звісно, він не виніс урок і ніяк не міг його винести. Більше того, він став тільки нахабнішим і сміливішим після того виправдання в Сенаті. І вся ця сага з виборами останні два місяці це підтверджує.
 
Але повернемося до плівок. Таких плівок і на Трампа (адже він дзвонив в усі swing штати) і на його найближчих поплічників, які хотіли б зробити в Конґресі держпереворот, - кілометри і тонни. Але дуже не випадково цей запис з'явився саме напередодні затвердження підсумків виборів в Конґресі 6 січня.
 
Це чорна мітка і червоні прапорці від патріотичної здорової Америки (пам'ятаєте про Бушів, про Розвідтовариство, і про всіх інших) - Дональд, йди акуратно і тихо в напрямку виходу. Залишилось зовсім трохи.
 
Більш того. Абсолютно НЕ випадково в один день з плівкою вийшла заява всіх колишніх Міністрів оборони (серед яких двоє, призначених Трампом) - Дональд, на Армію не розраховувай, Армію не вплутуй. Більш того, Армія - зі здоровою патріотичною Америкою.
 
Іди акуратно за прапорцями!
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Другий імпічмент. Що є критично важливим?
Санкції. Розберімо та спростуймо деякі стійкі міфи
Що сталося в США за добу і куди рухається історія?
28 днів до закінчення сорому і ганьби Америки