[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Плівки Деркача. Щоб ви розуміли

Плівки Деркача. Щоб ви розуміли

Плівки Деркача це атака на Джо Байдена. Це російське (включаючи українських агентів) втручання в президентські вибори США - 2020 на стороні Трампа, точно так само, як це було і в 2016 році.

Чому? Розберемо.

Трамп отримав імпічмент за те, що вимагав від України оголосити, що проти Байдена в Україні ведеться розслідування щодо компанії Burisma. Це оголошення потрібно було виключно для того, аби Трамп міг використовувати цей меседж для американців у боротьбі з Байденом, мовляв, який Байден, про що ви говорите, проти нього ж відкрито в Україні кримінальну справу!

Президент України довго не наважувався, але врешті-решт пообіцяв зробити це в інтерв'ю CNN у вересні. Але до цього не дійшло, адже в серпні оприлюднили розмову Трампа з Зеленським і почався скандал, що закінчився імпічментом Трампу.

Тоді не вийшло, але у Росії повний рукав таких карт. Їй важливо, щоб в Україні Генпрокуратура почала офіційне розслідування і була створена слідча комісія в Раді. 

Не важливо і нікому не цікаво, що у цієї так званої справи немає абсолютно ніяких кримінальних перспектив. Важливо одне - Трамп буде про це говорити на дебатах.

Це тільки початок найбруднішої і найжорсткішої передвиборної кампанії в історії США. Нічому не дивуйтеся і не лякайтеся - далі буде більше.

На карту поставлено все - доля Америки, Вільного світу і України в тому числі.

Перемога Трампа - це привіт новий СРСР-2.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
<
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Другий імпічмент. Що є критично важливим?
Санкції. Розберімо та спростуймо деякі стійкі міфи
Що сталося в США за добу і куди рухається історія?
Про нові плівки Трампа