[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Питання не в тому, як глибоко впаде Росія, питання - чи втримається на ногах Україна

Питання не в тому, як глибоко впаде Росія, питання - чи втримається на ногах Україна

Нафта і рубль обвалилися, але це ще не все.

В Росії, як і в нас, сьогодні - вихідний і біржа не працює. А завтра буде вже реальний Армагедон - очікується, що інвестори будуть скидати російські OФЗ.

Причина сьогоднішньої паніки на ринках - демарш Росії проти Саудівської Аравії.

У Відні країни ОПЕК намагалися домовитися про зниження видобування через падіння попиту у зв‘язку з коронавірусом. РФ на таку пропозицію послала всіх подалі. Там впевнені, що російський запас міцності серйозно переважає запаси міцності близькосхідних монархій.

Тепер прорахувати глибину падіння цін на нафту неможливо.

Чи зможе РФ компенсувати втрати від падіння нарощуванням обсягів видобування - під великим питанням. Забагато невідомих, щоб робити прогнози.

У будь-якому разі, за сукупністю різних обставин, світ вже офіційно занурюється в хаос. У вільній грі сил залишаються живими найсильніші, наймонолітніші. І головне питання - чи втримається на ногах Україна, а не як глибоко впаде Росія.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги
Риторичні питання в історії з Сергієм Стерненком
Поки що підозра Шарію виглядає слабо