[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Охорона правопорядку - без перебоїв: волонтери ГО «Важливі дії» передали генератор поліцейським Одещини

Охорона правопорядку - без перебоїв: волонтери ГО «Важливі дії» передали генератор поліцейським Одещини

З жовтня 2022 року росія посилила удари по українській електромережі та інших об'єктах критичної інфраструктури, що призвело до дефіциту в енергосистемі України та масових відключень світла.

У зв’язку з частими відключеннями електроенергії в Україні суттєво зріс попит на генератори та системи резервного живлення. 

Наразі в Україні не застосовуються планові відключення світла, заміри фактичного споживання в областях проводяться відповідно до графіка. Єдиний виняток – ситуація в Одесі, де діють графіки погодинних відключень через пошкоджену мережеву інфраструктуру. 

88-кіловатний генератор за майже мільйон гривень передали волонтери ГО "Важливі Дії". Відтак, співробітники ГУНПУ в Одеській області зможуть користуватися безперебійним живленням під час планових відключень електроенергії.

Дизельний генератор KJA 110 максимальною потужністю 88 кВт має 4-тактний двигун з рідинним охолодженням, завдяки цьому він застосовується як резервне джерело електроживлення за відсутності основного джерела електропостачання об'єкта. 

Додаткова перевага цього генератора у тому, що він має спеціальний звукоізольований кожух і дуже тихо працює.

Вадим Воскобойніков

 

"Війна наша, на жаль, не закінчується і допомога потребується далі, то почали долучатися до цього процесу італійські бізнесмени, які підключали своїх друзів і допомагали нам для подальшої співпраці і допомоги Україні. Перш за все, італійські побратими переживають за те, щоб представники силових структур України отримували постійне і безперебійне постачання електроенергії. Через те виникла ця ідея щодо генераторів", — зазначає керівник ГО "Важливі Дії" Вадим Воскобойніков.

З перших днів війни Воскобойніков особисто та співробітники ГО "Важливі Дії" засновником якого він є, у постійному контакті з органами влади на всій території України та представниками ЗСУ для вивчення та якомога швидшого забезпечення їх першочергових потреб.

Волонтери громадської організації "Важливі Дії" придбали генератор KJ Power за власні кошти. Ідея проєкту виникла, коли poсійськi окупанти почали бити ракетами по об'єктах енергетичної інфраструктури України. Закуплений генератор використовуватимуть у місті Одеса, де ситуація найскладніша. 

Для волонтерів дуже важливо, щоб генератор працював без перебоїв, тому що від нього залежить стабільна робота управління НПУ. Завдяки переданому генератору всі служби працюватимуть безперебійно. 

Наступна допомога, яку планують переправити волонтери для потреб Сил оборони України буде санітарний автомобіль. Його укомплектують всім необхідним для транспортування поранених і надання першої медичної допомоги.

Слід зазначити, що це не перша волонтерська допомога. Загалом, від початку великомасштабного російського вторгнення у лютому 2022 громадська організація "Важливі Дії" закупила військового обладнання, одягу та взуття для передової майже на 500 тисяч доларів. І надалі продовжує підтримувати бійців на передовій. Адже посильна допомога від кожного невпинно наближає нашу спільну перемогу.

 

 

 

 

 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Протести в Молдові: рф планує здійснити переворот і відкрити «другий фронт» із Придністров'я?
Роковини анексії Криму: хто «здав» півострів росіянам і чи можна було уникнути окупації
НАТО працює над створенням авіакоаліції: Словаччина і Польща передадуть Україні літаки МіГ-29
Збиття MQ-9 Reaper над Чорним морем - провокація Кремля: якою може бути відповідь США