[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Обіймашки з представниками країни-агрессора це ляпас для всіх, хто захищає Україну від рашистської навали

 Обіймашки з представниками країни-агрессора це ляпас для всіх, хто захищає Україну від рашистської навали
Наші спортсмени завершили виступ на Олімпійських іграх-2020 у Токіо. Їм вдалося завоювати 19 медалей - 1 золото, 6 срібних нагород і 12 бронз. За загальною кількістю медалей Україна перевершила досягнення Ігор-2012 в Лондоні, проте тоді у нас було 5 золотих нагород.
 
Ми щиро дякуємо нашим олімпійцям та бажаємо їм нових перемог та покращити всі результати. Сподіваюсь, що всі розуміють взаємозв'язок між тим, скільки грошей вкладається у спорт та скільки отримується перемог. Тож треба робити висновки та займатися розбудовою дитячого спортивного напрямку в Україні. І не імітувати, а справді займатися.
 
А ще в мене є окрема пропозиція.
 
Вважаю за необхідне перед будь-якими змаганнями привозити наших спортсменів до Дніпра та спочатку везти їх до Музею АТО, а потім до госпіталя. Це допоможе їм краще зрозуміти те, хто з 2014-го та якою ціною забезпечив їм можливість тренуватися в Незалежній Україні та виступати під нашим прапором.
 
І може вони тоді зможуть зрозуміти головне, що цьомки та обіймашки з представниками країни агрессора та оккупанта - це ляпас для всіх, хто боронив, боронить та буде і далі захищати Україну від рашистської навали. І це фактично обнуляє будь-яке спортивне досягнення та допомагає Кремлю просувати свої наративи!
 
Ще раз дякую всім спортсменам та тренерам за їх зусилля та досягнення!
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Разумков проявив не просто волю, а бажання дотримуватися суті парламентаризму
Про історичну зустріч Іоанна Павла II і головного рабина Ізраїлю Ісроеля Меїра Лау
Важливість візиту до України Патріарха Варфоломія важко переоцінити
В чому наша кардинальна відмінність від афганців? І від сепарів