[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Невідомо, як би виступив у Мюнхені Зеленський, якби в цей час його сверлив поглядом Порошенко

Невідомо, як би виступив у Мюнхені Зеленський, якби в цей час його сверлив поглядом Порошенко

Українські пригоди на Мюнхенській безпековій конференції не обмежилися «12 пунктами назустріч Росії».

Поки я з‘ясовувала деталі появи «пунктів», почула вагон інших, не менш захопливих історій. Наприклад таку: Петра Порошенка не пустили на виступ Володимира Зеленського. Не полінувалася це підтвердити у класичних трьох джерел.

Команда Зеленського не просто попросила організаторів конференції не пускати екс-президента, а ще й влаштувала темну його соратникам. Пройти на виступ вдалося мало кому. Головного буйного з команади Порошенка Олексія Гончаренка оточили всіма можливими Мендель, а щоб вєрняк - поруч посадили главу СБУ Баканова.

Здавалося, попередник був людиною унікально дріб‘язковою, але наступник перевершив усіх своїх попередників разом взятих. Навряд чи Порошенко прийшов би на виступ Зеленського з гнилими помідорами в кишені чи робив би непристойні вигуки.

Екс-президенту твердо вказали на двері, попри його статус та досвід участі в головному безпековому заході Європи. Не допомогли ні його дзвінки організаторам, ні скандал прямо в дверях.

До слова, виступ нинішнього президента на конференції всі дуже хвалять. Живо виступав, чітко відповідав, явно ретельно готувався.

Хоча, хто зна, як би було, якби в цей час його сверлив поглядом Порошенко)

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни
Сьогодні день народження у Юрія-Богдана Шухевича - 88
З якою легкістю підкидають героя до небес, з такою ж легкістю потім витирають ноги