Нардепка вдяглася в кольори георгіївської стрічки і назвала заборону комунізму маразмом

Нардепка вдяглася в кольори георгіївської стрічки і назвала заборону комунізму маразмом

Одіозна ексчленкиня фракції "Слуга народу", а нині депутатка групи "Партія "За майбутнє" Анна Скороход у сорочці, що імітує георгіївську стрічку, назвала боротьбу з комунізмом в Україні "маразмом".

Цю несподівану заяву Скороход зробила на прокремлівському телеканалі "НАШ" колишнього "регіонала" Євгена Мураєва.

"Боротьба з Радянським Союзом - це все маразм. І такі випадки, які ми спостерігаємо у Львові, - це хвороба соціуму. Це запалення головного мозку частини суспільства завдяки політиці, яку в нас проводили всі ці роки. Ми маємо шанувати історію. У мене прадід дійшов до Берліна, для нього георгіївська стрічка - символ перемоги. Чому якась недалека людина має мені вказувати, що це символ зла? На якій підставі?" - заявила депутатка.

Скороход заявила, що не розуміє, чому георгіївська стрічка заборонена в Україні.

"Ми повинні шанувати історію. У кожного своя історія, і кожен історію пише під себе ... У мене прадід дійшов до Берліна. Для нього георгіївська стрічка – це символ перемоги. Чому мені якась недалека людина повинна вказувати, що це символ зла? На якій підставі?" – заявила депутат.

За словами Скороход ми все рушимо, всі забороняємо, але при цьому те, що було побудовано за часів СРСР до цих пір здаємо на металобрухт. І при цьому заробляємо на цьому гроші.

Боротьбу з комунізмом і з Радянським союзом вона назвала маразмом і хворобою частини суспільства. Депутат пов'язує це з попередньою владою. За її словами, якби не було рішення про заборону комуністичної символіки на державному рівні, то нічого б цього не було [на ефірі обговорювали затримання людини у Львові в шапці з радянською символікою].

Раніше Український Дощ писав, що російська пропагандистка Симоньян у зв'язку з тим, що проти жителя України порушено кримінальну справу за пропаганду радянської символіки, запропонувала «повернути Київ в Росію».

Таке твердження нардепки викликало засуджудження і бурхливу реакцію серед українців, які гнівно комментували його в соцмережі Facebook.

"Господи ... Чому Ти - всіх психів і невігласів - зібрав в Раді???? За які гріхи Україна маємо це  все???" - обурюються з цього приводу коментатори.

Нагадаємо, що

  • З 2014 року – початку збройної агресії Росії проти України – георгіївська стрічка стала символом окупантів та їхніх спільників в Україні.
  • У 2017 році вступив в силу закон про заборону виробництва, публічного використання, демонстрації або носіння георгіївської стрічки або її зображення. Дія закону не поширюється на документи, видані до 1991 року, музейні експонати, оригінали бойових знамен, оригінали орденів і медалей, а також зображення в місцях поховань.
  • З 15 червня 2017 року Україні діє заборона на носіння та пропаганду георгіївської стрічки. Її заборона пов'язана з використанням даної символіки сепаратистами під час окупації Донбасу і Криму. У народі її прозвали "колорадській стрічкою" через асоціації з військовою агресією.
  • Закон про декомунізацію в Україні діє з 21 травня 2015 року.

 

Телеканал "Наш" відрізняється провокативним антидержавним контентом. Так, 27 листопада 2020-го в ефірі НАШ виступала якась Валентина, нібито "глядачка з Донбасу", яка стверджувала, що літаки ЗСУ так "низько літали над Донбасом, що було видно пілота, який сміявся їй в обличчя".

Пізніше, 4 грудня, на телеканалі НАШ, який належить батькові ексдепутата Євгенія Мураєва, один з ватажків луганських терористів Родіон Мірошник поширював російські наративи про війну на Донбасі. Через це Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку канала через ретрансляцію російської пропаганди.

 

Теги
Новини партнерiв
Схожi
Звинувачений у замовленні вбивства генерала полковник СБУ Нескоромний втік у наручниках
Україна
Звинувачений у замовленні вбивства генерала полковник СБУ Нескоромний втік у наручниках
Нескоромний був призначений заступником голови СБУ у 2019 році після перемоги на виборах чинного президента України Володимира Зеленського. У березні 2020 року його було звільнено...
ДТП в Україні за 2020 рік. Інфографіка
Україна
ДТП в Україні за 2020 рік. Інфографіка
У 2020 році в Україні сталося 168 107 ДТП, унаслідок яких 3541 особа загинула і ще 31 974 травмувалися...
Українське підприємство випустило 1000-ий надлегкий літак «Aeroprakt -22»
Україна
Українське підприємство випустило 1000-ий надлегкий літак «Aeroprakt -22»
Український виробник надлегких літаків, компанія Aeroprakt, виготовила тисячний літак моделі А-22, який буде проданий в Німеччину...
231 млн грн не використав Фонд боротьби з COVID-19 на доплати медикам
Україна
231 млн грн не використав Фонд боротьби з COVID-19 на доплати медикам
Фонд боротьби з COVID-19 за підсумками 2020 року не використав майже 35% передбаченої суми на доплату медикам медзакладів системи управління Міністерства охорони здоров'я та 115 млн грн медикам комунальних медзакладів...
В Україні перевірять будинки для літніх людей
Україна
В Україні перевірять будинки для літніх людей
Державній службі з надзвичайних ситуацій доручили перевірити стан протипожежної безпеки в готелях, пансіонатах та хостелах України...