[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]

Коли свідомість вища за прибутки

Коли  свідомість вища за прибутки

На французьких парфумерних фабриках почнуть виробляти антисептик для боротьби с коронавірусом. Препарат буде передаватись в лікарні безкоштовно.

Концерн LVMH, транснаціональна компанія і відомий виробник предметів розкоші під торговими марками Christian Dior, Louis Vuitton, Givenchy, Guerlain, Moët & Chandon, Hennessy, Chaumet,  в умовах національної трагедії у зв’язку зі смертельною епідемією прийняв рішення випускати на своїх потужностях гель-антисептик і безкоштовно передавати його в усі лікарні Франції.

Концерн LVMH буде використовувати свої лінії з випуску парфумерії для виробництва дезінфекторів для рук. Про це повідомляє CNews.

Відзначається, що виробництвом САНІТАЙЗЕР займуться заводи, що випускають парфумерію для брендів Christian Dior, Givenchy і Guerlain. Йдеться про заводи, що розташовані поруч з містами Орлеан, Шартр і Бове.

 «Лакшері-груп LVMH почне виробляти антисептик-гель «у великих кількостях» на трьох своїх французьких виробничих площадках, які раніше виробляли парфуми та косметику (Dior, Guerlain та Givenchy), і передасть їх лікарням цієї неділі.» - повідомили в концерні.

За даними Reuters, концерн LVMH вже з 16 березня почне безкоштовно передавати антисептики в галузі охорони здоров'я владі Франції. У перший тиждень LVMH випустить 12 тонн продукту.

Виробництво будуть продовжувати стільки, скільки буде необхідно, заявили в концерні.

Так чинять, коли громадянська самосвідомість вихована 5 революціями, а норми порядності і виховання закладені багатовіковую культурою.

Ви хочете знати, чому Європа живе краще? Подивіться на фото внизу: це нинішня королева Англії Єлізавета в період Другої світової війни і принц Гаррі на колінах перед ветераном. Так, це Англія, а не Франція, але на фото - королівська родина, а не депутат чи обраний президент. Це культура демократії і виховання, які в крові. І цим все сказано.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/novini\/ukraina-news.html"}]
Теги
Схожi
У Китаї зафіксували смерть від хантавірусу
Світ
У Китаї зафіксували смерть від хантавірусу
У Китаї повідомили про летальний випадок через рідкісне легеневе захворювання - хантавірус. Чоловік з провінції Юньнань помер під час поїздки на роботу до провінції Шандунь. Це сталося у салоні чартерного автобуса...
Країна-агресор готується до параду Перемоги. Москві потрібен імідж визволительки
Світ
Країна-агресор готується до параду Перемоги. Москві потрібен імідж визволительки
Попри світову пандемію, підготовка до параду триває: «потрібно віддати належне пам'яті героїзму нашого народу»...
У США зафіксовано рекордний рівень безробіття
Світ
У США зафіксовано рекордний рівень безробіття
26 березня світові фондові ринки відновили падіння вартості акцій і ключових фондових індексів...
Прем'єр Великобританії захворів на коронавірус, як і десятки тисяч його співгромадян
Світ
Прем'єр Великобританії захворів на коронавірус, як і десятки тисяч його співгромадян
У 55-річного прем'єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона діагностували коронавірус. Про це у п'ятницю, 27 березня, він заявив на своїй сторінці в Twitter....
Світу загрожує дефіцит бананів?
Світ
Світу загрожує дефіцит бананів?
Найбільший порт Еквадору виявився в епіцентрі спалаху коронавірусу. У місто Гуаякіль ввели війська для підтримки порядку...