[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Міністерка охорони здоров'я так званої ЛНР відправила доньку на навчання у Францію. СБУ зобов'язано відкрити кримінальне провадження

Міністерка охорони здоров'я так званої ЛНР відправила доньку на навчання у Францію. СБУ зобов'язано відкрити кримінальне провадження
Переглянув відео Дениса Казанского про так звану міністерку охорони здоров'я так званої ЛНР Пащенко, яка відправила доньку на навчання до Франції. Отже маю ремарку.
 
Безперечено, дітей не можна переслідувати за злочини батьків, але суто з юридичної точки зору ця ситуація має ознаки злочину. Гроші, які сплачуються за навчання цієї дитини, зароблені її матір'ю в результаті дій, які кваліфікуються Кримінальним кодексом як "тероризм" та низкою інших.
 
Коли гроші, зароблені злочином, вкладаються в будь-що легальне, це називається "відмивання коштів, одержаних злочинним шляхом". Це один з найтяжчих злочинів у світі.
 
Таким чином, СБУ має відкрити кримінальне провадження стосовно "міністра" Пащенко за ознаками ст.258, 209 КК і вжити заходів щодо арешту її коштів, тобто звернутися через Офіс Генпрокурора до правоохоронних органів Франції з відповідним клопотанням щодо блокування грошей, які надходять на рахунки університету. На нерухомість Пащенко на території України має бути накладено арешт. 
 
В цей же час у мене вимагають гроші за комунальні послуги по арештованій окупантами квартирі в Луганську. Лише сьогодні зранку я збагнув, наскільки щільно ці факти пов‘язані і наскільки все це жахливо.
 
Мразі висмоктують всі ресурси з окупованої Луганщини, аби їхні діти та родичі, формально не замішані в злочинах, могли назавжди про неї забути. Тобто вони заради одиниць своїх позбавляють майбутнього сотні тисяч чужих. Фактично це те ж саме, що вбивати людей заради трансплантації органів. Феноменальна ницість.
 
На превеликий жаль, це стосується і купи вельмож і з нашого боку лінії розмежування. Сумно все це.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»