[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ми не знаємо, хто така Вікторія Спартц, але ми пречудово знаємо, хто такий Єрмак (відео)

Ми не знаємо, хто така Вікторія Спартц, але ми пречудово знаємо, хто такий Єрмак (відео)
Ми не знаємо, хто така Вікторія Спартц, але ми пречудово знаємо, хто такий Єрмак. І не треба штатним відбілювачам грати варята й бавитися в відгавкування. Всі недолугі квиління про «це на руку кремлю, це на догоду путіну» - не лише клінічна сліпота, але й співучасть.
 
Якщо для когось не є проблемою, що друга за впливовістю особа держави двома світовими розвідками (британською й американською) підозрюється в співпраці з ворогом – то в нас точно нема шансів перемогти в війні. Якраз тому, що війна – сам час чистити найвищі оточення во ім’я власної сили й одужання. Це на руку нам. Це на догоду вкраїнському інтересу. Не треба нас чіпати, ми єдині, як ніколи – це риторика дворових ватаг, яким так добре разом тусити, що будь-яка спроба порушити їхню ідеальну компашку викликає оборонний рефлекс.
 
У цьому відеоблозі я застосовую термін «кліка». Прошу не плутати з командою. Команда – це об’єднання функціонально різних людей на базі цінностей. А кліка – це об’єднання собі подібних за принципом спільних інтересів. Команда грамотно реагує на очищення і легко ротується за професійним підходом. А кліка є закритим клубом із круговою порукою, яка буде відгавкуватися на атаки, бо інфантильно-пацаняче переважає посадово-статусне. Команда гнучко міняє своїх функціонерів, а кліка захищає навіть того, хто провинився. Команда посилюється через очищення, а кліка консервується через «один за всіх» - клубну заповідь усіх капсулізованих спільнот.
 
Мій блог про глибшу суть спартцного скандалу буде за посиланням нижче:
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Стосовно необов'язковості предмету Історія
53% українців змінили своє ставлення до СССР. 27% все ще шкодують за розвалом СССР
У трагедії в Броварах може виявитися корупційний шлейф часів аваківського МВС
Українці врешті покінчили з патерном страждань і сприйняттям себе як нещасної жертви