[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Ми маємо право будувати українську національну державу, ігноруючи окупантів та їх нащадків. Як євреї в Ізраїлі

Ми маємо право будувати українську національну державу, ігноруючи окупантів та їх нащадків. Як євреї в Ізраїлі
Злочин Голодоморів настільки жахливий, що наша свідомість часто відмовляється сприймати його. Але єдиний спосіб запобігти новим злочинам — говорити про них і знати їх причини та наслідки.
 
Україна — країна зі штучно зміненим складом населення. Українців знищували фізично і духовно. Українці мають право на свою державу, яка була би їх прихистком, їх захистом, їх фортецею. І гарантією того, що цей жах не повториться.
 
Ми маємо абсолютне історичне, моральне та політичне право будувати тут саме українську національну державу, ігноруючи усіх окупантів та їх нащадків. Як євреї в Ізраїлі.
 
Сталін — мерзотник і злочинець, рівних якому мало у світовій історії. Але зводити все до «сталінського режиму» — це благенька спроба прикрити суть злочину. Ніби до Сталіна і одразу після нього все було добре, лише з ним от якась аномалія вийшла.
 
Голодомори — це ключовий елемент геноциду української нації, який вчиняв московський імперіалізм.
 
 
Знищення української еліти у 1930-х та повальна русифікація 1970-х — це логічне продовження Валуєвського циркуляру та Емського указу.
 
Голодомор — це продовження закріпачення українського селянства. Криваве придушення українського повстанського руху у 1920-х — це продовження Батуринської різанини.
 
Геноцид влаштувала Москва, щоб навіки упокорити Україну.
 
Комуністи — зло. У тому числі сучасні культур-марксисти. Як і їх попередникам, плювати їм на просту людину. Ними рухає лише ненависть. Будь-який комунізм будь-де і будь-коли закінчувався геноцидом і концтаборами. Не розуміти цього — значить бути ідіотом або маніяком.
 
Не сподівайтесь на закордонних партнерів. Якщо програємо — на допомогу ніхто не прийде. Як ніхто не прийшов у 1933-му. Ще й зерно куплять по хорошій ціні.
 
Не вірте жодному слову ворога. Який би новий «комунізм» для задурманення мізків своїх жертв він не придумав. Поки існує ця мерзотна імперія — ми загрожені.
 
Коли у вас забирають свободу, гідність, країну, майно, їжу, зброю — стріляйте у тих, хто намагається це зробити.
 
І пам’ятайте — попри все, ми вижили. Ми є. І значить все в наших руках.
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Про суржик
Мова. Київська класика жанру у сфері послуг
Краще почитайте Бандеру
Щодо «багатьох століть української бездержавності»