[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Мер Черкас прозоро натякає, що бачить себе з Володимиром Гройсманом. У новій «Партії Регіонів»

Їхали по інтерв‘ю, а привезли кіно. Про те, чи можлива нова умовна Партія Регіонів і з якого матеріалу вона буде збудована.

Спойлер - можлива. Таку партію хочуть різні групи.

У котрій з них буде мер Черкас? Анатолій Бондаренко прозоро натякає, що бачить себе з Володимиром Гройсманом, якого позитивно сприймає більшість українських олігархів.

Запит тепер не на легковажні нові обличчя без історії, не на кар’єрних кар’єристів з дипломами всіх видів, а на «нормальну справедливість», як каже в нашому кіно черкаський мер.

За що боролись, на те і напоролись! 

Міцні господарники вже стукають у наші двері.

А що ж карантин, коронавірус, пандемія? - запитаєте ви. Нічого. Хворіють прості люди, хворіють високопоставлені чиновники, хворіють олігархи, бояться міністри та депутати. Але всерйоз вже не обговорює ніхто.

Особливість української політики в тому, що тут навіть про глобальну кризу говорять менше, ніж про наші містечкові розборки.

Отже, вмощуйтеся зручніше, вмикайте нашу прем’єру і робіть свої висновки. 

Відео тут+

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
У списку «забаганок» Росії Україна залишається в пріоритеті
Прослушку Медведчука мали б прослухати усі притомні українці. Аби знати своїх «героїв»
Заживьом в ніщєтє, но бєз соросят і нациков: хто готовий жити під російським чоботом?
Моральна неготовність країни до війни