Майбутнє монархії: що чекає на Кейт і Вільяма після того, як Чарльз стане королем?

Майбутнє монархії: що чекає на Кейт і Вільяма після того, як Чарльз стане королем?

Рано чи пізно настане день, коли королева покине нас, хоч би як важко не було це визнавати. Експерти стверджують, що Єлизавета II вже готується до процесу передачі монаршого трона принцу Чарльзу. Але як складеться доля інших членів королівської родини? Безперечно, Кейт Міддлтон і принц Вільям залишаться центральними гравцями на полі британської монархії. Проте фахівці вважають, що цей час стане особливою перевіркою на міцність стосунків герцогів Кембріджських.

Вільям та Кейт почали зустрічатися на початку 2000-х років, а їхні стосунки пройшли через безліч випробувань. Крім того, пара кілька разів брала паузу, щоб зрозуміти, чи вони дійсно потрібні один одному. Але, на щастя, їхнє кохання було набагато міцніше сварок, образ і недомовленостей, проте експерти впевнені, що найсерйозніша перевірка чекає їх у найближчому майбутньому.

«Смерть королеви буде ударом для родини. Через деякий час Чарльз стане королем, а Вільям отримає чіткіше уявлення про те, скільки років пройде, перш ніж він займе монарший трон», - пояснюють фахівці.

Крім того, погляди Чарльза і Вільяма щодо майбутнього інституту британської монархії дещо різняться, що теж може стати каменем спотикання у відносинах монарших осіб.

«Зміниться спосіб, яким королівська родина керує країною, тому що Чарльз дотримується інших поглядів, ніж королева Єлизавета II. Цікаво буде подивитися, чи тримає король Чарльз марку тільки для Вільяма, чи він намагається бути королем, яким завжди хотів бути, і, можливо, ускладнює передачу престолу для Вільяма», — розмірковує один з експертів на ім'я Вілкі.

Очевидно, що Чарльз «дуже орієнтований на охорону навколишнього середовища». Принц Уельський також має бажання поміняти методи управління державною політикою, якими раніше успішно користувалася Єлизавета II. Цікаво, що в цьому плані Вільям дотримується традицій і вестиме Великобританію тим же шляхом, що і його бабуся-королева. Отже, можливо, між Уельським та Кембриджським буде більше недомовок, ніж передбачалося раніше. Звичайно, поки що невідомо, як правитиме країною Чарльз. Але життя принца Вільяма і Кейт Міддлтон безперечно зазнає деяких змін.

Після того, як Чарльз стане королем, принц Кембриджський отримає ще один титул, який належить його батькові. А ось герцогині дістанеться звання покійної Діани – принцеси Уельської. Також Вільям та Кейт отримають право на прибуток від герцогства Корнуолл, який оцінюється більш ніж у 1 мільярд доларів. Крім того, принц Джордж підніметься у лінії престолонаслідування і займе там друге місце, відразу за своїм батьком. Принцеса Шарлотта стане третьою, а Луї переміститься із п'ятого місця на четверте.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
США підтримують створення трибуналу для розслідування злочинів рф в Україні
Світ
США підтримують створення трибуналу для розслідування злочинів рф в Україні
У Державному департаменті США підтримали створення так званого «гібридного трибуналу» для розслідування військових злочинів РФ в Україні...
Пірати у Гвінейській затоці захопили данський корабель
Світ
Пірати у Гвінейській затоці захопили данський корабель
Пірати у Гвінейській затоці напали та захопили корабель Данії, канали зв'язку з судном не працюють, екіпаж у безпеці...
Франція визнала Голодомор геноцидом українського народу
Світ
Франція визнала Голодомор геноцидом українського народу
Французькі депутати ухвалили резолюцію «Про визнання геноцидом і засудження великого голоду 1932−1933 років, відомого як Голодомор»...
Вперше за 70 років: експрезидент Тайваню відвідав Китай попри критику партії влади
Світ
Вперше за 70 років: експрезидент Тайваню відвідав Китай попри критику партії влади
Колишній президент Тайваню Ма Їнцзю відвідав КНР де заявив, що обидві сторони мають працювати разом, аби уникнути війни, адже народи обох держав «є китайцями»...
Болгарія закликала до переговорів після ядерних погроз путіна
Світ
Болгарія закликала до переговорів після ядерних погроз путіна
Віцепрезидентка Болгарії Іліяна Йотова закликала до переговорів між рф та Україною після заяви російського диктатора владіміра путіна про намір розмістити ядерну зброю в Білорусі...