[]

Магічна дата 22.02.2022: що вона означає у нумерології і які зміни принесе у ваше життя

Магічна дата 22.02.2022: що вона означає у нумерології і які зміни принесе у ваше життя

22.02.2022 – це дата-паліндром, тобто та, яку можна прочитати в обох напрямках. Такі дати зустрічаються не так часто і мають значний вплив на події, що відбуваються у світі. Розповідаємо, чому цей день такий важливий.

Почати варто з того, що дату 22.02.2022 необхідно аналізувати з дати 02.02.2022, оскільки завдяки доданню всіх цифр, що входять до цієї дати, ми отримуємо в сумі 10, тобто Аркан «Колесо Фортуни», який запускає дуже серйозні зміни в світобудові. І саме 2 лютого 2022 року є відправною точкою змін, а наступна дзеркальна дата продовжує та акцентує ці зміни у Всесвіті.

Аркан «Повішений»

Головний Аркан дати 22 лютого 2022 - це Аркан «Повішений». На планетарному рівні це говорить про те, що необхідний перегляд усіх речей, які будь-коли були звичними, ця енергія змушує нас подивитися на все іншими очима, з іншого боку. Ця енергія, здавалося б, забирає багато, але ми повинні розуміти, що за цим позбавленням або обмеженням стоїть глибокий сенс і підтримка вищих сил, які не дають впасти остаточно — за цим позбавленням обов'язково прийде щось нове, навіть краще за минуле.

Аркан «Верховна Жриця»

Як ви вже помітили, сама дата складається з двійок, а за двійку відповідає Аркан "Верховна Жриця". Вона символізує саме світобудову, світові енергії, таємні знання. І якщо дивитися на поєднання Арканів, то можна сказати, що завдяки цій даті в нашу дійсність починає проникати всесвітня енергія, приходити знання, які до цього були недоступні, відбувається розкриття таємниць, переосмислення того, що являє собою наш всесвіт. Езотерика почне сильніше розкриватися людям, захоплювати їх, багато хто усвідомлює, що є якась потойбічна сила, яка керує всіма процесами у Всесвіті.

Аркан "Закохані"

Наступною керуючою енергією є Аркан «Закохані», що говорить про те, що дата запускає тенденції налагодження взаємодій між партнерами — у любовних союзах, партнерських зв'язках, у дружбі. Прийде усвідомлення мети спільної діяльності, прийняття один одного такими, якими ви є. Для багатьох відносин ця дата буде ключовою, щоб зрозуміти, що вас поєднує і чи готові ви рухатися далі разом. Або ви зрозумієте, що ви занадто різні і не зможете відкритися один перед одним, розкрити всі таємниці. Це — урок 2022 року, який відкривається завдяки дзеркальній даті.

Аркан "Справедливість"

Не обійшов стороною досліджувану нами дату і Аркан «Справедливість», який говорить про те, що настав час розрубати кармічний вузол тих взаємин, які вас обтяжували, або подивитися на вчинені кармічні вчинки з повним визнанням своїх помилок. Карма — це причинно-наслідкові зв'язки, а тому важливо не боятися визнати те, що ви не мали рації, а також зуміти прийняти ці помилки у вашому партнері (читайте також: Закон дії: як насправді працює карма, і чи можна її покращити ). На більш приземленому рівні цей Аркан може допомогти в укладенні важливих угод та контрактів, офіційному оформленні бізнесу.

Аркан «Суд»

Наступна енергія, яка є у даті, це Аркан «Суд» — теж, безумовно, кармічний Аркан. Але карма тут родова (і здебільшого по жіночій лінії). Саме тому найсерйозніших змін зазнає життя тих людей, у кого не в порядку карма їхнього роду по жіночій лінії. Можуть загостритись стосунки з родичами, розпочатися сварки, скандали, судові процеси. Ці події покликані остаточно розкрити всі ті нариви, які зріли вже давно — вони стануть визволенням та можливістю поставити крапку у родових конфліктах.

Аркан «Вежа»

Цікавий і Аркан «Вежа», що фігурує в розрахунках — він говорить про те, що неугодна частина життя (або людина) зникне з вашої реальності раз і назавжди. Щоправда, перед вживанням кардинальних заходів варто ще раз ретельно подумати про те, чи дійсно ви хочете змін, оскільки згодом ви можете пошкодувати. Особливо, якщо людиною, з якою ви припините спілкування, є ваш родич або близький друг.

Аркан "Імператор"

Далі переходимо до Аркана «Імператор», який відповідає за систему управління — державну машину, будь-яку системну владу. І з ланцюжка енергій видно, що настає момент розплати, коли люди починають буквально повставати, коли в них прокидається зір та бачення ситуації, вони розуміють, що до цього були сліпі. У свідомості людей відбувається революція, вони починають розуміти, що система руйнується. Ця система стосується всіх сфер життя і відносин, і партнерських зв'язків (як особистих, так і на рівні організацій, держав).

Аркан «Блазень»

Аркан «Блазень» запускає цикл оновлення всієї системи. Але щоб побачити ці оновлення, енергія має дозріти. Вона має бути готовою матеріалізуватися.

Аркан «Колесо Фортуни»

Аркан "Колесо Фортуни" вказує на те, що дана дата символізує неминучі зміни в чинній фінансовій системі.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house2.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Як за компасом має стояти ліжко: скористаймося древнекитайским вченням фен шуй
Цікаве
Як за компасом має стояти ліжко: скористаймося древнекитайским вченням фен шуй
Кожна сторона світу має свою визначену енергію і по-різному впливає на людину. Ідеальним вважається розташування голови під час сну на північ...
10 різножанрових кінострічок та мультфільмів на Святвечір для родинного перегляду
Цікаве
10 різножанрових кінострічок та мультфільмів на Святвечір для родинного перегляду
Напередодні Різдва за старим стилем «Український Дощ» пропонує до перегляду 10 кінострічок та мультфільмів для спільного родинного перегляду в доброму гуморі...
Що говорять пророцтва Мішеля Нострадамуса про 2022 рік: 5 пророцтв
Цікаве
Що говорять пророцтва Мішеля Нострадамуса про 2022 рік: 5 пророцтв
Пророцтва Нострадамуса стали класикою Нового року. Пророцтво Нострадамуса за всі ці роки були досить точними, і більшість з них були дуже негативними...
Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху
Цікаве
Зустрічаємо рік Водяного Тигра: китайський гороскоп на 2022 рік від Кенні Ху
Кенні Ху - астролог, майстер феншуя і геомант (фахівець з ворожіння за допомогою землі, піску та каміння) склав докладний гороскопдля всіх знаків китайського календаря...
Фелінологи розповідають, як довго можна залишати домашнього кота без уваги
Цікаве
Фелінологи розповідають, як довго можна залишати домашнього кота без уваги
Відповідь на це питання важлива для благополуччя вашого улюбленця і будьте впевнені, вона вас здивує ...