[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Керівником банди кілерів виявився бізнес-партнер родини Зеленських

Керівником банди кілерів виявився бізнес-партнер родини Зеленських

Ніколи ще "реЗедент" не був так близько до провалу.

Керівником банди кілерів, які вбили учасницю АТО й чеченського національно-визвольного руху Аміну Окуєву, виявився дехто Редькін - бізнес-партнер родини Зеленських, Шефіра і керівника бюджетного комітету ВР Арістова.

Відверто, я здивований, що на цю роль, як у справі Шеремета, не призначили якогось правосека, волонтера чи просто патріота, як це зараз прийнято в контексті поглиблення російсько-української дружби, тобто капітуляції влади перед Кремлем.

Вочевидь, загострюється підкилимна боротьба всередині владних кланів силовиків і фігуранти цієї справи мають піти в черговий розмін і взаємозалік.

Але, що симптоматично, - попри те, що у справі раптово знайшовся біоматеріал на зброї для аналізу ДНК, - так само раптово із повідомлень правоохоронців зникли згадки про російський слід та кремлівських замовників вбивства Окуєвої і замаху на Осмаєва.

При тому, що, як і в убивствах Шеремета, Вороненкова, виконавці й організатори цього злочину могли діяти тільки в інтересах одного головного вигодонабувача - Путіна.

До кримінально-терористичної структури якого так близько виявився один маленький актор.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Україна від Сяну по Кавказ - це наша гуманітарна та цивілізаційна місія
Росії до Русі як морській свинці до моря!
А якби іранці надалі заперечували свою провину?
Марш Бандери - 1 січня у Дніпрі в день народження провідника