Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у $421 млн перед невідомими кредиторами

Камала Гарріс вимагає від Трампа пояснень його боргу у  $421 млн перед невідомими кредиторами

Кандидатка у віцепрезиденти США Камала Гарріс у понеділок ввечері під час популярного телешоу "Останнє слово з Лоуренсом О'Доннелом" прокоментувала історію, викладену New York Times , в якій йдеться про те, що президент Трамп має борг у розмірі 421 мільйон доларів перед невідомими кредиторами. Експерти вважають, що це загрожує національній безпеці США.

Гарріс поставила ведучому риторичне запитання, кому Трамп заборгував гроші, і як це впливає на прийняття його рішень.

"Кому Трамп винен гроші? Розкажіть, кому ви винні гроші? І чи маєте ви борг перед якоюсь іноземною державою?" - спитала кандидатка у віцепрезиденти, - "Чи заборговані вами сотні мільйонів впливають на будь-які рішення, які ви приймаєте як президент Сполучених Штатів? Ми повинні це знати. Американський народ має право знати, що коли президент США щось робить, він діє з урахуванням національних пріоритетів, а не з урахуванням своїх власних".

Далі Гарріс сказала, що Трамп завжди ставив свої політичні інтереси вище інтересів американського народу. Але після розслідування New York Times стає зрозуміло, що Трамп робить те саме і зі своїми особистими інтересами.

Видання також повідомило, що між 2000 і 2015 роками Трамп не сплачував жодних податків, повідомляючи податкову про величезні збитки. А коли він нарешті заплатив податки у 2015 та 2016 роках, це була сміхотворона сума у 750 доларів. Трамп, заплативши так мало, змусив громадсткість і ЗМІ провести ретельне розслідування.

"Чесно кажучи, я до кінця не могла повірити. Буквально я подумала наступне: хтось просто забув поставити три нулі після коми. Чесно кажучи, у це просто важко повірити ", - сказала Гарріс. «Шокує факт того, настільки це несправедливо. І, мабуть, як і всі американці, я почуваюся обкраденою. Це просто неправильно".

Команда Байдена викладала у мережу відео про те, наскільки середньостатистичні американці платять більше податків, ніж Трамп, і створила сайт для підрахунку, наскільки більше кожен американець особисто заплатив податків, ніж Трамп. 

"У вас є вчителі, у вас є пожежники, у вас є фронтовики, у вас є люди, які виконують Божу справу, аби захистити і підтримати нас, - і всі вони платячи більше податків, ніж самовизнаний мільярдер." - сказала Гарріс. - "Таке не вибачається, адже це просто повністю несправедливо".

Теги
Новини партнерiв
Схожi
У музеях Берліна невідомі вандали зіпсували більше 70 експонатів
Світ
У музеях Берліна невідомі вандали зіпсували більше 70 експонатів
Пошкоджено давньоєгипетські саркофаги, мармурові скульптури та картини XIX століття...
Росія  заплатить за війну в Україні високу ціну, - посол Британії
Світ
Росія заплатить за війну в Україні високу ціну, - посол Британії
Російська влада усвідомлює, що буде змушена заплатити велику ціну за агресію проти України й окупацію Криму і Донбасу....
Принц Вільям ризикує назавжди втратити довіру принца Гаррі. Шансів на примирення нема
Світ
Принц Вільям ризикує назавжди втратити довіру принца Гаррі. Шансів на примирення нема
Автор нашумілої книги Battle of Brothers вважає, що до непоправних наслідків призведе рішення герцога Кембриджського взяти на себе обов'язки генерал-капітана королівської морської піхоти...
Держдеп США вимагає, щоб Росія повернула Україні Крим
Світ
Держдеп США вимагає, щоб Росія повернула Україні Крим
В американському МЗС стурбовані зростаючою мілітаризацією українського півострова...
Папа Римський вперше одягнув маску на публічному заході
Світ
Папа Римський вперше одягнув маску на публічному заході
У Ватикані Папа Римський вперше був у масці під час публічного заходу...