[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово

Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово
Колишній посол США в Московії Майкл Макфол засудив суботні дії Москви з розгону демонстрацій, але голова Роскосмосу Рогозін відповів Майклу і Держдепу в Фейсбук:
"Раніше англосакси нас хотіли перетворити на бананову республіку, обзивали "бензоколонкою", тепер пропонують назвати ім'ям свого кумира і агента. Мда. Скажу тобі, Майкл, як посол послу, ви, панове американці, остаточно знахабніли. Вчителів з себе не вдавайте, вчителі ви хрінові, такий бардак на весь світ у себе влаштували. А у справах нашої країни ми самі розберемося".
Дмітрій Рогозін
 
 
Ось саме для цього Москва й підігрівала і брала участь усіма можливими засобами в розхитуванні демократії в США, у штурмі Капітолію тощо. Щоб саме в такі моменти критики казати - ви подивіться на себе і на свою демократію.
 
Ось тут і бачимо - кому це вигідно.
 
Фейсбук забанив Рогозіна за цей допис на добу.
 
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово, Москва буде нервувати і це добре - бо буде робити помилки.
 
І це лише початок.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Другий імпічмент. Що є критично важливим?
Санкції. Розберімо та спростуймо деякі стійкі міфи