[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Історія з Разумковим показує, що Зеленський та його оточення чіплятимуться за владу до кінця

Історія з Разумковим показує, що Зеленський та його оточення чіплятимуться за владу до кінця

Цієї суботи, на з'їзді партії "Слуга народу", планують позбавити мандата ексспікера Дмитра Разумкова. Технологія така:

1. Такий сценарій буде запущений або з голосу, або перед з'їздом збереться політрада партії та під ніжним та чуйним керівництвом Зеленського внесе пункт про позбавлення мандата Разумкова до порядку денного.

2. Швидко проголосують під тим самим чуйним керівництвом Зеленського, який віщатиме, що це не Разумков був номером один у списку на виборах, а Зеленський вів усіх. Хочеться, щоб у цей момент він додав, що привів у ВР ще й ґвалтівника Іванісова, анал-табу Яременка, любителя здійснити ДТП бухим за кермом Трухіна, нарко-корупціонера Юрченка, експерта з "кінця епохи бідності" для своєї родини Клочко, а ще брехуна Арахамію, Третьякову, Тищенко, Богуцьку, прихильників російського миру, фриків, дурнів та просто невелику кількість корабельних сосен. Але, схоже, Зеленський це сором'язливо не згадає.

3. У понеділок, з першої секунди роботи ЦВК, подадуть документи на наступного слугу, який повинен зайти за списком замість Разумкова і ЦВК його негайно затвердить, як обраного. Це робиться для того, щоб Разумков не встиг зупинити процес через суд.

4. У вівторок новий член #моносброда сприйме присягу і відіграти цю історію назад Разумкову вже не вдасться.
На даний момент сценарій вже затверджено, але не всі в партії погоджуються з ним. Тому можливі певні трансформації, але рішення про позбавлення мандата Розумкова вже прийнято на Банковій.

Паралельно з цим йде тиск на всіх членів МФО "Розумна політика" з метою, щоб вони написали заяву про те, що вони виходять із МФО. Хоча МФО - це не партія і не якийсь проєкт, а міжфракційне об'єднання, яких у ВР більше 100. Але саме це МФО наводить Зеленського на сказ. Дивна реакція. Досить неадекватна.

А ця історія показує, що Зеленський та його оточення чіплятимуться за владу до кінця та щосили - з порушенням законів України та принципів демократії. Тому що влада для них це вже не лише зручний спосіб збагачення, а й єдиний захист від відповідальності за всі злочини, які вони вже накоїли.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Російські окупанти не планують жити поряд з українцями, вони хочуть жити тут замість нас
Можливу загальну примусову мобілізацію в росії вже називають «могилізацією»
Чого досяг путін за 38 днів війни з Україною: конкретно, по пунтктам
Удар по пологовому будинку та дитячій лікарні в Маріуполі може стати для Путіна початком кінця