[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Джо Байден встановив абсолютний рекорд Америки

Джо Байден встановив абсолютний рекорд Америки
За демократа Джо Байдена проголосувало більш ніж 78 мільйонів американців! Це абсолютний рекорд за всю історію Америки. Що далі відбувається у США в кількох тезах.
 
 
 - Авторитетні світові і американські Агентства з позавчорашнього дня показують фінальний результат Байдена - 306 голосів вибірників. Тобто, як ми і прогнозували - разом з Джорджією (Північну Кароліну взяв Трамп).
 
- Відрив Байдена від Трампа в Пенсільванії збільшився до 63 тисяч голосів.
 
- Всього суди відхилили 7 (сім!) позовів команди Трампа про нібито порушення під час виборів. Юристи Трампа не змогли надати судам жодного факту фальсифікацій. Тобто, вони намагаються подавати позови тільки заради того, щоб Трамп міг писати в Твіттері, що вони не визнають результати виборів і борються, тільки заради того, щоб трампісти мали хибну надію. В цей час Трамп торгується за своє майбутнє.
 
- В п'ятницю Байдена по телефону привітав голова уряду Італії. 
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
<
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Трохи про події в США
Пару новин про підсумки виборів у США
Дві новини з США, пов'язані з Верховним судом
Трамп буде чіплятися за владу всіма можливими і неможливими способами