[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Дві новини з США, пов'язані з Верховним судом

Дві новини з США, пов'язані з Верховним судом
Сенат призначив ультраправу суддю Емі Баррет дев'ятим суддею Верховного Суду замість судді Рут Гинсбург, яка нещодавно пішла в кращий світ.
 
Що сказати? Ця подія увійде в історію чорною сторінкою (а історія обов'язково розставить все по місцях), як жахлива ганьба Америки й Республіканської партії.
 
Нагадаю, що республіканці в Сенаті 8 місяців не голосували за обамівського кандидата до ВС, мотивуючи це тим, що це дуже близько до виборів. І тепер вони призначають свою суддю прямо під час виборів і за тиждень до їх закінчення.
 
Але. Кожна мега цинічна дія викликає протидію. І вчора лідер демократів у Сенаті Шумер справедливо зауважив, звертаючись до своїх республіканських колег, - "Ви можете сьогодні святкувати. Але сьогодні ви втратили право навіть відкривати рот і говорити нам, ЯК нам вести справи в Сенаті, коли ми візьмемо більшість знову".
 
Шумер має на увазі, що тепер демократи, коли знову матимуть більшість в Сенаті, зможуть розширити склад ЗС і призначити туди своїх суддів, щоб змінити сьогоднішній (6-3) ультраправий баланс.
 
Верховний Суд вчора більшістю 5-3 ухвалив не враховувати бюлетені голосування у Вісконсині (важливий штат на виборах), що прийдуть поштою після 3 листопада.
 
ОК. Повторю знову. Кожна цинічна дія викликає протидію (українські муніципальні вибори також це показали). І це ганебне рішення ВС може тільки додати активності до й без того історичної явки і стимулювати людей не ризикувати і не чекати до останнього дня і голосувати достроково. На сьогодні вже понад 64 мільйона американців проголосували достроково.
 
І американці після цих двох подій у ВС тепер повинні не доводити справу про вибори до ВС, як це буде намагатися робити Трамп, а створити Байдену максимально можливу перевагу.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Два фейки про Трампа та Байдена
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово