[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Другий імпічмент. Що є критично важливим?

Другий імпічмент. Що є критично важливим?
Палата представників оголосила другий (історична подія) імпічмент Трампу за підбурювання до держперевороту. Про що важливо зауважити?
 
Нарешті республіканська партія повністю зливає Трампа.
 
Тобто, всі спонсори і керівники партії бачать, що Трамп безнадійно токсичний і також небезпечний для самих підвалин Америки.
 
Ще кілька днів тому лідер республіканської меншості в Палаті представників Маккарті казав, що імпічмент розколе країну, але перед голосуванням він вже казав зовсім інше, - що не буде просити своїх республіканських колег не підтримувати імпічмент.
 
Лідер республіканської меншості в Сенаті "московський" Мітч Макконнелл пішов ще далі. Мітч заявив, що Трамп винен і Мітч також не перешкоджатиме імпічменту в Сенаті, як він робив під час першого імпічменту. Мітч вже два тижні не спілкується з Трампом і не бере слухавку на його дзвінки.
 
Що ще є важливим?
 
Разом із імпічментом Палата представників прийняла новий закон, назва його семантично перекладається як "Запобіжник від Трампа". Він включає в себе обмеження президента з помилуванням, обов'язкову публікацію президентських податкових декларацій, нові повноваження для незалежних агентств і Конґресу, а також більш жорсткі заборони на фінансові конфлікти інтересів.
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово
Санкції. Розберімо та спростуймо деякі стійкі міфи