[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Дональд Трамп - Головнозраджуючий!

Дональд Трамп - Головнозраджуючий!

В Америці триває мегаскандал навколо того, що російські спецслужби платили винагороди талібам за вбивства американських солдатів в Афганістані, в той час як Трамп все продовжував регулярно дзвонити Путіну і наполягати на його запрошенні в G-7+ навіть після цього.

Трамп, як завжди, бреше і говорить, що йому не доповідали. Нещодавно призначений Трампом глава всіх розвідок США Гренелл (1000% своя людина Трампу, саме тому і призначений) намагається відмазувати Трампа.

Чому неможливо те, що Трамп не знав?

Тому що ця інформація циркулювала у багатьох доповідях американських спецслужб з січня цього року і, як кажуть екс і діючі топи розвідок, немає жодного шансу, щоб про це не було повідомлено президенту під час регулярних брифінгів, наприклад ЦРУ, для президента.

До речі, Болтон в своїй книзі описав як саме проходять ці брифінги і як Трамп на них постійно говорить, тільки щоб не слухати.

Ось вчорашній ролик Організації ветеранів воєн в Іраку і Афганістані, де Трамп просто і прямим текстом називається зрадником, а Путін - його господарем.

Але тільки українські трампісти в унісон з ботофермой Прігожина продовжують твердити, мовляв, які ваші докази?

Але часто в житті не тріба нічого ускладнювати,  використовуючи загадкове - не все так однозначно. Адже, якщо перед вами щось, що виглядає як качка, поводиться як качка і крякає як качка, то - це і є качка.

Напис на обкладинці Time ⬇️ - Дональд Трамп - Головнозраджуючий.

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Два фейки про Трампа та Байдена
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово