[]

Діджитал-прибирання: 5 простих кроків до порядку в смартфоні

Діджитал-прибирання: 5 простих кроків до порядку в смартфоні

Телефон працює повільніше, ніж того хотілося б? Допоможе прибирання! За словами фахівців, воно не менш важливе, ніж прибирання у шафі. Для того, аби пристрій функціонував відмінно, слід вчасно видаляти непотрібні файли та застарілі програми. Аби користування було ще більш приємним, можна також продумати систему зберігання.

Зазвичай на діджитал-прибирання бракує часу, так як здається, що виділити його слід чимало. Однак покращити ефективність роботи смартфону можна за лічені хвилини. Ми розповімо вам про поради, які у цій справі допоможуть.

1. Прибираємо непотрібне

Перегляньте, перш за все, додатки, які є у вас на телефоні? як часто ви використовуєте кожен із них? Серед необхідних точно знайдуться й такі, які ви скачали давно, спробували один раз і благополучно забули про його існування. Видаляйте все, у чому не маєте реальної потреби. А якщо раптом у голові з'явиться аргумент на їх користь типу "а раптом колись знадобиться", то пригадайте, що завантажити її зможете за кілька хвилин. Щоб швидко виявити рідко використовувані додатки, скористайтеся функціями обліку екранного часу (Screen Time в iOS и Digital Wellbeing в Android). Заодно можна прибрати й ті, які забирають щодня чимало часу, не приносячи натомість задоволення. Таким чином зможете покращити не лише роботу гаджета, але й своє життя.

2. Оптимізуємо кількість додатків

Думаєте, як же їх оптимізувати, якщо уже все необхідне повидаляли? Відповідь проста: тепер позбавтеся від програм. які роблять одне і те ж. Чи справді вам потрібно 4 додатки для бронювання авіаквитків і 3 для відстеження фізичної активності протягом дня?

3. Плануємо прибирання завчасно

Зрозуміло, що на регулярне прибирання у смартфоні ви навряд шукатимете час у своєму і так щільному графіку, тож фахівці рекомендують налаштувати автоочистку гаджета від непотрібних додатків. Для цього в iOS виберіть у налаштуваннях «iTunes і App Store» і переведіть тумблер на «вивантажувати невикористовувані». При цьому додатки не будуть видалені з пристрою повністю. На екрані залишиться ярлик і при новому їх завантаженні, у додатках відновляться усі збереження та файли.

На Android невикористовувані програми можна "деактивувати" лише власноруч. Для цього шукайте «Диспетчер завдань» у загальних налаштуваннях найбільш непопулярні для вас програми. «Виключені» програми не будуть працювати у фоновому режимі і не займуть місце на екрані, однак при цьому збережуть всі файли.

4. Чистимо кеш та сміття у файлах

Кеш - завантажені для робоит додатків файли, які "забивають" пам'ять вашого смартфона. Там зберігаються і паролі, і численні фото з месенджерів, і сторінки для швидкого завантаження у разі відсутності інтернету тощо. Ці файли не завадить іноді очищати. Для цього в  Android у налаштуваннях виберіть опцію «Додатки», а потім «Використання пам'яті». У списку зверху будуть програми, які займають найбільше міся - вибирайте будь-яку і очищайте пам'ять. В iOS для цього слід зайти у «Налаштування» - «Основні» - «Сховище iPhone», вибрати потрібну програму, вивантажити його і перевстановити у тому ж вікні.

Окрім кешу, на телефоні часто трапляється базлад у документах, світлинах та контактах. Навести лад допоможуть спеціальні програми: вони очистять смартфон він однотипних фото та об'єднають дублі контактів.

5. Наводимо порядок на екрані телефону

Аби зробити використання гаджету дійсно комфортим, слід розташувати ті додатки, які залишилися, максимально зручно. Якщо звісно, ви не витрачаєте море часу для пошуку потрібної іконки, то цей пункт можете пропустити. Якщо ж знайти потрібну програму для вас ще те випробування, то маємо для вас кілька порад: організовуйте у тематичні групи, розташовуйте за кольором або алфавітом чи розташуйте за популярністю - обирайте будь-який зручним та зрозумілий для вас спосіб.

Ці прості прийоми значно полегшать взаємодію із вашим смартфоном! Приємного користування!

 

 

[]
Теги
Схожi
В Японії створили черевики з пальцями і педикюром
Цікаве
В Японії створили черевики з пальцями і педикюром
Японський бренд Midorikawa представив черевики у вигляді людської ноги...
У Китаї з’явився перший в світі світлофор для верблюдів (фото, відео)
Цікаве
У Китаї з’явився перший в світі світлофор для верблюдів (фото, відео)
Тури на верблюдах популярні у регіоні «співучих дюн», і світлофор встановили для безпеки руху. Верблюди можуть переходити дорогу на зелений сигнал, а люди - на червоний...
Кохана Ілона Маска набила тату в вигляді шрамів на всю спину (фото)
Цікаве
Кохана Ілона Маска набила тату в вигляді шрамів на всю спину (фото)
Фанати порівняли нове тату співачки зі шрамами, отриманими в міжгалактичній битві...
В Одеському зоопарку народилося верблюденя
Цікаве
В Одеському зоопарку народилося верблюденя
В Одеському зоопарку народилося верблюденя, дитинча поки перебуває з мамою в окремому вольєрі...
У Києві медикам довелося рятувати чоловіка, який одягнув гайку на статевий орган
Цікаве
У Києві медикам довелося рятувати чоловіка, який одягнув гайку на статевий орган
У столиці медики звернулися за допомогою рятувальників, аби допомогти чоловікові, який одягнув гайку на статевий орган...