[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

День Незалежності для нас є святом єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності

День Незалежності для нас є святом єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності
Сьогодні ми святкуємо 31 рік Незалежности України. Від душі щиро вітаю всіх нас з Днем Незалежності України! І розумію, що 31 рік - це час серйозного дорослішання.
 
З самого початку, ще в 1991 році, нам дуже легко дісталась наша Незалежність і на жаль багато громадян її не оцінили. Але в 2014 році ми були вимушені заплатити за право бути Незалежною державою життям наших близьких, друзів, братів, сестер, батьків, співгромадян. Так, війна багато що змінила в приорітетах, та допомогла згуртуватися навколо захисту держави від російської агресії. Але не всі розуміли, що в 2014 році почалась війна за існування України. І зараз ми можемо оцінити те що маємо. 24 лютого Росія почала нову активну фаза цієї війни. Але Кремлю знову не вдалося нас знищити. І не вдасться!
 
За роки незалежності нам вдалося подолати величезні труднощі становлення держави і хай не все ще у нас вийшло, але ми йдемо цим шляхом та самі обираємо собі владу та напрямок. Так, не все в нас виходить зразу і не все вдається. Так владу ми вибираємо не найкращу, тому що віримо пустим обіцянкам і багато хто ще не подорослішав. Так влада у нас не завжди відповідальна та чесна. Але ми можемо її змінювати і ми змінюєм її, бо це і є демократія в Україні. І так буде завжди.
 
Так, лише в останні роки, після Майдану, ми справді намагаємось позбутися впливу Росії та комплексу меншовартості. Так, у нас війна з рашистами, які хочуть нас вбити, а Неньку знищити! Так у нас проблеми в економіці, в політиці, в демографії, а одна криза змінює іншу. Так, у нас багато політично неосвічених громадян, у нас є зрадники, є старі олігархи, яки володіють всіма ЗМІ та переслідують лише свої цілі, є вже нові, та багато незрозумілості в тому якою держава буде та яким буде вектором суспілства у майбутньому. А ще у нас вирують патерналістичні настрої та є купа інших проблем. Але ми долаємо їх. Може повільніше ніж могли би чи хотіли би, але кожна країна дорослішає тоді, коли дорослішають її громадяни. І ми змінюємся. Мы долаємо свої проблеми та кризи. Мы перемагаємо ворогів зовнішніх та внутрішніх. Мы нація, що вміє долати будь-які проблеми та будь-яких ворогів!
 
День Незалежності України для нас є святом єднання, переоцінки наших ідеалів і орієнтирів розвитку державності та зміцнення стабільності. Не має значення, де ми народилися: у Києві чи Севастополі, Львові чи Донецьку, Полтаві чи Одесі, Чернівцях чи Херсоні, не має значення скільки нам років і якою мовою ми говоримо у приватному житті, не має значення хто ми за освітою та який вірі віддаємо перевагу. Лише одне має вирішальне значення: наша спільна Батьківщина, її європейский вибір та бажання жити не порушуючи закони в Незалежній правовій, единій, демократичній, європейський державі, що позбулася впливу РФ, а також наше спільне майбутнє.
 
Повірте та зрозумійте, що тільки разом ми можемо його змінити на краще. Головне - це зрозуміти, що не треба чекати поки країну захистять та розбудують інши, а треба приймати участь в активних діях. А ще у контролі влади. Бо в нашій країні, та будь-який іншій, якщо владу не контролювати, то народ втрачає час та можливості. Це аксіома.
 
Чергова дата у 31 рік - це свято, яке втілило в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. Незалежність стала новою точкою відліку в житті кожного українця. І тому, хочеться побажати, щоб кожен з нас, в першу чергу почав з власної Незалежності!
 
Саме так! Щоб кожен почав з:
 
Незалежності від шкідливих звичок, незалежності від чужої думки, незалежності від усіх неприємностей, незалежності від байдужості, незалежності від шаблонного мислення та від впливу Росії. Нехай незалежно ні від чого, нам і далі вдається знаходити в житті позитивні моменти та радощі! Сподіваюсь, що гордість за країну буде обов'язковою складовою для будь-якого громадянина не залежно від його віку, статті або політичних поглядів. Бажаю всім нам перемоги у вирішенні нашого спільного головного завдання - побудови заможної, демократичної, процвітаючої України після того, як подолаємо рашистів!
 
Зі святом Вас! Слава Україні!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Немало тих, хто намагається применшити вчинок Залужного. Навіщо?
«Пташка» виборювала незалежність України не у фейсбуці, а на полі бою. Тож стуліть пельку!
На перших шпальтах топових європейських газет України немає. Треба терміново міняти інформполітику!
Україна постане! Україна відродиться! Україна зміниться на краще!