[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Чорний лебідь: світ входить у фінансову та економічну кризу. І США - в тому числі

Чорний лебідь.

Пару місяців тому до мене в коментарі на Facebook приходили натовпи коментаторів з меседжем - Висування Сандерса кандидатом в президенти від демократичної партії - питання практично вирішене. І я відповідав - абсолютно ні.

Пару місяців тому ці ж коментатори тут стверджували - Перемога Трампа в листопаді - питання практично вирішене. І я відповідав - ні. За 9-10 місяців до виборів немає сенсу таке говорити, тому що ще відбудуться дуже важливі події і все перевернеться.

Півроку тому я писав, що світова економіка перегріта і бульбашка ринку надута максимально, цикл закінчується, дзвони вже дзвонять. Він лопне - потрібен тільки потужний trigger. І ось прилетів жирнючий чорний лебідь коронавірусу і бульбашка луснула. Світ входить в фінансову та економічну кризу. І США - в тому числі, хоча ще пару місяців назад Трамп тріумфував - економіка і біржа сильна як ніколи!

Пару років тому я писав, що у Трампа два божества - він сам і гроші. І сьогодні ще відсотків 20 американців (крім самих упоротих його фанатиків) побачили, що між рятувати своїх співгромадян і рятувати свої шанси на другий термін Трамп вибирає друге. Його вчорашній виступ можна занести в підручники з психології - настільки невпевнений, знервований і жалюгідний він був. Трамп знає, що кожне його слово про пандемію коронавірусу - це мінус пару відсотків Dow, а далі говорити - він сам пройде - теж не виходить.

І де всі ці коментатори сьогодні?

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Черговий міні Супервівторок! Чергова переконлива перемога Джо Байдена!
3 березня в Південній Кароліні Байден просто зобов'язаний перемагати
Маркери самоідентифікації
3 березня буде відомо, хто саме від демократів піде проти Трампа