[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Чорний день для Америки: приватне правосуддя Трампа

Чорний день для Америки: приватне правосуддя Трампа

Трамп підписав указ про пом'якшення покарання для свого колишнього радника і друга молодості Роджера Стоуна, який був засуджений до трьох років за дачу неправдивих свідчень під присягою в Конгресі і за залякування свідків у справі Рашагейт.

Пом'якшення веде до того, що Стоун не буде відбувати покарання у в'язниці, тобто це фактично помилування від президента.

Нагадаю, що Стоун у президентській кампанії Трампа 2016 відповідав за зв'язок з ГРУ і WikiLeaks, за прийом і злив вкраденої російськими спецслужбами пошти суперника Трампа Клінтон.

Ось такий маятник - вчора справедливе рішення ВС - сьогодні ганьба від президента.

Трамп показує Америці, що в країні існує дві системи правосуддя - одна для подільників і друзів Трампа, учасників його Спрута, які не здають Боса, і інша - для решти Америки.

Лідер меншості в Сенаті Шумер сказав:

«Відмовляючись залучати до відповідальності президента Трампа, республіканська партія несе відповідальність за його беззаконня».

Тільки вибори! Тільки Байден!

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Дональд Трамп - Головнозраджуючий!
Трамп думає, що може зачистити інформаційний простір
Плівки Деркача. Щоб ви розуміли
Всього за 4 роки Штати перетворилися на бананову республіку