[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Чому з усіх світових культур захисники Пушкіна вибрали саме культуру ворога, агресора, ґвалтівника і мародера?

Чому з усіх світових культур захисники Пушкіна вибрали саме культуру ворога, агресора, ґвалтівника і мародера?
Ось що я скажу холуям, які захищають російську культуру - щоб ви так само захищали своє, українське, як ви кидаєтеся на всіх свідомо байдужих до творчості Пушкіна, Толстого і Достоєвського!
 
Хочете їх читати - читайте, хто вам не дає, але не треба нав’язувати українцям культуру споконвічного ворога.
 
Чому наші діти мають перейматися поведінкою маньяка Розкольникова чи шовініста Болконського? І співчувати шльондрі Соні Мармеладовій? Фу, мерзота!
 
Чому б вам, шанувальникам російської "пісьмєнності", не почитати літературу братів наших поляків: Міцкевича, Синкевича, Лема, Вишневського і Урбанека? Чи вам ближче збочена сімейка Карамазових і мазохіст отєц Сєргій?
 
Світова література, до якої мають долучатися наші діти це і колумбієць Маркес, і іспанець Лорка, і француз Мопасан, і австрієць Рільке, і німець Ремарк, і англієць Байрон, і американець Драйзер. А є ще японці, мексиканці, аргентинці, шведи, норвержі, австралійці і бознахто ще.
 
Але ви ратуєте за Qцапів! То може проблема не у визнанні України мультикультурною державою, а в тому, що ви з усіх світових культур вибрали саме культуру ворога, агресора, ґвалтівника і мародера.
 
То скажу вам максимально культурно у часи війни: йдіть найух за своїм російським кораблем і усією російською літературою.
 
Вперед босоніж у Воронеж!
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Між де-юре і де-факто: півроку Євросоюз плаче за російським газом як наркоман за дозою
Мова має значення і завжди на часі: пара слів про мовне питання під час війни
Якщо ви українець, починайте закликати вашу громаду до переходу з УПЦ МП до ПЦУ
День пам'яті, кажете? Ми добре пам'ятаємо і Голодомор, і жертви Другої світової, і Бучу, і Маріуполь