[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Чому Коломойський і Ахметов дозволяють своїми руками писати в Україні кремлівську версію української історії?

Чому Коломойський і Ахметов дозволяють своїми руками писати в Україні кремлівську версію української історії?

Це точно трагічні українські дні, коли через шість років після трагедії і Героїзму Майдану Гідності ми легалізовуємо старанно випрацювані кремлівські тези з дискредитації не Майдану, а нас, українців.

Персонажі типу давньої адвокатеси Януковича лукаш зараз переконують нас, що наш Майдан не був місцем неймовірної сили Духу, місцем справжньої людяності, взаємопідтримки і місцем концентрації найбільших патріотів своєї країни.

Лукаш вам зараз розказує, що це було «місце злочинців, які вбивали один одного»...
П’ять років вона і їй подібні боялися про це говорити голосно. Хоча їм дуже до вподоби така концепція, бо вони ж бо «постраждалі державники».

А зараз не бояться. В повний голос. На найрейтинговіших каналах країни... Кремлівський темник з плюванням і харканням на живих свідків, мертвих героїв, і їх вже свідомих дітей. Свідомих тому, що зараз подвиг їх батьків, який зруйнував їх сім’ї і дитинство, множать на нуль.

Лузерською політикою влади, заграванням з Кремлем, спробою знову позбавити Україну Героїв, розмити правду, цінності, дух.

Ті, хто в принципі має бодай зелене розуміння як твориться історія і міфи довкола неї, добре розуміють чому це робить Кремль. Він не може допустити історії українських Героїв незалежності і Свободи.

Всі добре розуміють, чому це робить гвинтик на ім’я лукаш, одержима своєю помстою і недореалізованістю.

Очевидно зрозуміло, чому це робить Медведчук на своїх каналах. Він тут «прєдставітєля царя Владіміра» з вічною претензією на генерал-губернаторство...

Я навіть розумію чому це робить Шустер. Конфлікт, рейтинги і не його країна.

Але я відверто не розумію, чому це роблять Коломойський, Ахметов та інші дуже не дурні хлопці. Яким 2014 явно не сподобався. Які в 2014 багато втратили. Але в якому вони мали б зрозуміти - не можна втрачати своєї країни. За неї варто боротися, бо інакше втратиться ВСЕ.

Мати свою країну - це мати свою історію. Вона в мільйонах живих свідках. В їх душах і серцях, які бачили щоденні подвиги тисячів людей, які готові були помирати заради України.

І жодна лукаш не переконає мене, живу, у зворотньому. Але когось хто не був там, таки може переконати...

І мені дивно, чому той же Коломойський і Ахметов дозволяють своїми руками писати тут, в Україні, кремлівську версію української історії.

Може бізнесмени далекі від ідеології, але вони точно не можуть бути далекими від логіки і здорового глузду. Те, що відбувається зараз, - безглуздя, яке може нам дуже дорого коштувати. Бо, схоже, 2014 таки не навчив, що таке втрачати....

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Декілька ключових тенденцій, на які вплинула війна і які визначатимуть майбутнє
Так народиться Нова Україна: в горі, в муках, але вільна, ціннісна і цінна
Наші чоловіки, батьки і діти вщент розбили міф про «другу армію світу»
538 офіційних жертв лише за останню добу! Україна рухається до світового антирекорду