[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Чи припинять ходити в ефіри до Ахметова «патріотичні» політики, якщо він потрапить під санкції США?

Чи припинять ходити в ефіри до Ахметова «патріотичні» політики, якщо він потрапить під санкції США?
Санкції США проти Козака, Волошина, Олійника та Сівковича - це санкції не проти громадян України, а проти агентів російських спецслужб, які мають українські паспорти і які загрожують загалом українській державі, або окремим її інституціям, життєво важливим для повноцінного функціонування.
 
У цьому контексті США, застосовуючи санкції проти персон, які загрожують державній безпеці України, справедливо ставлять в один список як прямих агентів Кремля, так і корумпованих чиновників, які становлять інституційну загрозу.
 
Яскравий приклад - екс-голова КСУ Тупицький, який намагався зруйнувати антикорупційну систему України. Тобто в сприйнятті США Тупицький та Медведчук - це тотожне зло і з цим важко сперечатися.
 
Але існує не менше зло для України, про яке я постійно говорю. Це хворобливі амбіції українських політиків та олігархів, які не можуть припинити розривати та дестабілізувати країну навіть у такі важкі часи.
 
 
Щойно побачив, що сьогодні ввечері весь ахметівський «флеш рояль» в ефірі ахметівського ж телеканалу лякатиме українців війною та поширюватиме панічні настрої. Потім ці ж особи журитимуться з приводу падіння курсу гривні, відтоку інвестицій та інших негативних явищ, які будуть прямим наслідком у т.ч. їхніх дій.
 
Тут немає нічого дивного: Ахметов поводиться саме так, як поводився у 2014-му - шантажує Україну.
 
Але навіщо політики, які називають себе патріотичними та відповідальними, йому допомагають? І чи припинять вони ходити в ефіри до Ахметова, коли він потрапить до сакційного списку?
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Закарпатська митниця, користуючись віддаленістю від війни, забезпечила вивезення за кордон мільйонів
Виступ Зеленської в Конгресі США - це перший виступ першої леді в історії Конгресу
Головне завдання держави - зберегти армію, яка поверне усі окуповані території
Фіни зі шведами переглянули свою нейтральність, побачивши, на які звірства здатна путінська зграя