[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Бровари: довести цю справу до суду і покарання - справа честі для поліції та прокуратури

Бровари: довести цю справу до суду і покарання - справа честі для поліції та прокуратури

Сьогодні 20 броварських потвор, які пару днів тому посеред дня влаштували «ЛНР» у київському передмісті, взяли під варту без права внесення застави.

Як колишній слідчий я розумію, наскільки важливо застосування найжорсткіших процесуальних та силових заходів стосовно цих мразей, адже під перехресний вогонь могли потрапити невинні люди.

Я на власні очі бачив у 90-ті, чим закінчується толерування масового бандитизму або неспроможність держави симетрично протидіяти йому. Це закінчується великою кількістю жертв і, що найстрашніше, укоріненням такої традиції вирішувати питання.

Тому, якщо держава не хоче мати «ЛНР» на всій території, вона мусить завжди діяти так само, як в даному конкретному випадку - оперативно та жорстко. Або ще жорсткіше. Людина, яка стріляє по іншій людині на вулиці, має бути готова до найсумніших для себе наслідків. Саме так поліція Нью-Йорку наводила порядок, коли озброєний злочинець часто замість підозри отримував кулю.

Вважаю справою честі для поліції та прокуратури довести цю справу до суду і забезпечити максимальне покарання, передбачене КК, для бандитів. Без жодних умовних та випробувальних винятків. Цей процес має стати інквізіційним.

Окремий момент - замовники. Вони мають бути встановлені та покарані, це не обговорюється. Як і причини та умови, які сприяли скоєнню цього злочину. Переконаний, не останню чергу серед них займає корупція в облдержадміністрації, яка видає ліцензії на міжміські перевезення в області. Без дослідження та ліквідації корупційного чинника такі інциденти приречені на рецидив.

Стежимо за перебігом слідства та суду.

 
 
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
ДТП за участю Дубінського сталося з його вини
Медведчука без грошей Кремля не існує!
Cпекуляції довкола «труби Медведчука»: давайте розставимо крапки над «і» у цій темі
Не розумію, навіщо Порошенку було переписувати на себе «Прямий»