Біля путіна під час параду сиділи фейкові ветерани – вони жодного дня не були на фронті

Біля путіна під час параду сиділи фейкові ветерани – вони жодного дня не були на фронті

Під час параду в Москві 9 травня поруч з російським диктатором путіним сиділи ветерани, які не бради участі у Другій світовій, а натомість входили до складу КДБ та НКВД.

Про це пише російське опозиційне видання "Агентство".

Біля Путіна на параді посадили фейкових ветеранів Журналісти з’ясували, що ветерани, що сиділи біля Путіна ніколи не воювали проти фашистських військ.

За даними ЗМІ, праворуч від Путіна сидів 98-річний Юрій Двойкін (на фото у кепці). 1942-го року, він записався до армії добровольцем, але на фронт так і не потрапив. Після закінчення школи снайперів, 1944-го року, його, у складі НКВС, відправили до Львівської області "виконувати операції з ліквідації націоналістичного підпілля на території західної України". Тобто, він був у складі підрозділів, які діяли проти ОУН-УПА.

"Ми мало знали про бандерівців на той час. Вони вчинили полювання: упродовж двох днів розстріляли понад 5000 людей, відчули себе господарями у Львові, в Україні. Ми зачищали весь регіон від націоналістів, ловили у лісах, покинутих хуторах", - згадував Двойкін.

Ліворуч від Путіна сидів Геннадій Зайцев, який народився 1934 року. На момент початку бойових дій йому було лише п'ять років від народження, а на момент закінчення – 11 років. Зайцева призвали на військову службу лише 1953 року. Після закінчення термінової служби він залишився в армії, а в 1959 почав служити в КДБ. У 1968 році він брав участь у подавленні антирадянських протестів і «Празької весни» в Чехословаччині.  Під його керівництвом було захоплена будівля МВС у Празі. У 1970-х Зайцев очолив створену Юрієм Андроповим антитерористичну групу «Альфа».

Біля Путіна - Юрій Двойкін (в кепці) та Геннадій Зайцев (у фуражці) (фото — скріншот) Як Радянський союз співпрацював з Гітлером До нападу нацистської Німеччини на СРСР, Союз проводив підготовку німецьких військових на власних навчальних базах, і обидві країни напали на Польщу восени 1939-го. Так почалася Друга світова війна.

Як Радянський союз співпрацював з Гітлером

До нападу нацистської Німеччини на СРСР, Союз проводив підготовку німецьких військових на власних навчальних базах, і обидві країни напали на Польщу восени 1939-го. Так почалася Друга світова війна. У Кремлі приховували воєнні злочини Червоної армії в Польщі, а всіх ворогів називали фашистами, аби уникнути аналогії з німецькими націонал-соціалістами. Росія, ідейна наступниця Сталіна, настільки "еволюціонувала" у цьому плані за часів путінського режиму, що воєнні злочини проти України навіть не виправдовує. 

Український Дощ писав раніше, на параді в Москві путін повторив старі тези, відмінив авіаційну частину та показав лише Т-34

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Схожi
Принц Гаррі і Меган Маркл більше не критикуватимуть публічно  королівську родину - The Sun
Світ
Принц Гаррі і Меган Маркл більше не критикуватимуть публічно королівську родину - The Sun
«Їм більше нема чого сказати», — заявило джерело видання...
США не надаватимуть рф інформацію щодо своїх стратегічних озброєнь
Світ
США не надаватимуть рф інформацію щодо своїх стратегічних озброєнь
Держдеп звинуватив Кремль у відмові від виконання зобов'язань за Договором про скорочення стратегічних наступальних озброєнь...
Ще один миротворець: в Індонезії запропонували свій мирний план щодо України
Світ
Ще один миротворець: в Індонезії запропонували свій мирний план щодо України
Міністр оборони Індонезії Прабово Субіанто запропонував свій план мирного врегулювання війни в Україні ...
Дональд Трамп неочікувано порівняв себе з Моною Лізою
Світ
Дональд Трамп неочікувано порівняв себе з Моною Лізою
Експрезидент США Трамп порівняв свою популярність із картиною Да Вінчі «Мона Ліза»...
В Індії загинуло щонайменше 261 особа при зіткненні двох поїздів
Світ
В Індії загинуло щонайменше 261 особа при зіткненні двох поїздів
Катастрофа сталася у п'ятницю близько сьомої вечора за місцевим часом в окрузі Баласор (штат Одіша) на сході Індії...