[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

Америка переживе ці темні часи. А з нею - і Україна.

Америка переживе ці темні часи. А з нею - і Україна.

2020 !

Нас очікує драматичний і історично вирішальний рік.

Від виборів у США в листопаді 2020 залежить, за яким сценарієм і якою дорогою піде світ - диктатура, смерть закону і справедливості, корупція і цинізм, ненависть і люмпенізація АБО все таки - свобода, закон і справедливість. 

Від виборів у США залежить, чи буде взагалі існувати НАТО і солідарність союзників.

Від виборів у США багато в чому залежить доля України. Тому що перемога Трампа - це карт бланш Путіну на подальшу експансію і агресію (і не тільки в Україні).

Імпічмент Трампа, оголошений йому в минулому році, - це теж про вибори в листопаді. Трамп і Росія робили, роблять і будуть робити все мислиме і немислиме, можливе і неможливе аби Трамп залишився у Білому Домі ще на 4 роки і щоб Україна зовсім втратила надію на свободу.

Бажаю нам усім терпіння! Віри! Надії!

Я кожен день повторюю собі слова із заповіту самого шановного і улюбленого мною політика - Джона Маккейна - "Америка переживе ці темні часи."

А з нею - і Україна.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
За підсумками суду над Трампом в Сенаті або чому я оптиміст?
США: новий генпрокурор, неонацисти, позов до Fox News та інше
Із президентом Байденом напруження та тиск на Московію зросте багаторазово
Другий імпічмент. Що є критично важливим?