[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

8 травня - день розгрому нацизму, а 9 травня - косіть траву, копайте грядки, сійте руколу

 8 травня - день розгрому нацизму, а 9 травня - косіть траву, копайте грядки, сійте руколу
Ці цифри – річної давності. Аж раптом 12 місяців тому. Аж раптом сьомий рік війни з росією. Якийсь-там травень-2021.
 
31% - однозначно за 9 мая.
 
41% - за подвійне відзначення 8 і 9 травня при обов’язковому збереженні 9-го.
 
Сумарно: 72% торішніх українців виявляли прихильність до сталінського Дня Побєди. Ба більше: 80% сприймали його як свято зі значимим для себе символізмом.
 
37% трактували ті події як «перемогу радянського народу у великій вітчизняній війні». Совєтська й гламурно-пілоточна інтерпретація тих подій тотально була поширена у Південному та Східному регіонах: на сході адептів 9 мая було 42%, на півдні 48%. Кожен 8-й мешканець Сходу (12%) вважав Сталіна видатним діячем.
 
А загалом, рік тому, на сьомий рік війни з росією, 29% підтримували георгіївську стрічку. Це кожен третій.
 
Це було рівно рік тому. Пряма лінія між побєдобєсним світоглядом і нинішньою війною – найпряміша з усіх прямих ліній, відомих в евклідовій геометрії. І тепер побєдобєсні неосталіністи на крилах балістичних ракет «несуть» благу вість для учорашніх прибічників деструктивного культу 9 мая.
 
Це – констатація заднім числом. Вона безпомічна й холодна, як збільшувальна лінза мікроскопа.
 
Ворог свідомо прийшов у препаскудну, ліниву, колонізовану, стокгольмськосиндромну, ватненьку, нерішучу, зросійщену країну, яка ще рік тому всі українські й українізаційні процеси сприймала мляво або в штики. В країну, де проспекти Небесної Сотні перейменовували в маршала жукова, а не навпаки! Де штрафували й цькували за образи в бік 9-майного насєлєнія.
 
А що тепер? Можливо, бодай тепер дійде теза, яку висміювали 30 років. Теза проста, як курс карабля: приналежність до парадигми Побєди – це автоматична приналежність до путінізму. Просто, як 2на2. Бо саме Побєда (не День незалежності РФ чи День Конституції РФ) – є фундаментальним стрижнем русоідеології.
 
9 мая – основний маркер російськості. Це і є той шифр-код-пароль, по якому рашка заходить у твої двері, навіть не питаючи.
 
0905 – навіть дитина здогадалась би.
 
Тому без варіантів: відзначати європейське 8 травня – день розгрому нацизму, а 9 травня – косити траву, копати грядки й сіяти руколу.
 

 

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/root\/images\/house1.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":""}]
Теги
Iншi дописи автора
Безлімітно награбоване під вивіскою війни - це базовий ресурс усякої влади
Виселення московського патріархату з Києво-Печерської Лаври це вигнання бісів і демонів з їх розплідника
Колекцію вбитих інституцій поповнив особливо знаковий і пам’ятний експонат – НАБУ (відео)
Російська імперія – чи не єдина, яка колонізувала власний народ нарівні з завойованим