[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

3 березня в Південній Кароліні Байден просто зобов'язаний перемагати

Внесемо трохи ясність щодо кандидатів на виборах США від демократичної партії.

Помітив, що по Фейсбуку масово поширюється меседж як ніби Сандерс вже майже кандидат в президенти від демократів, як ніби це вже практично вирішене питання і тд.


Так ось.
Це абсолютно не так на сьогодні і я про це багато разів говорив. Ось вам інформація.

В ході праймеріз у всіх штатах на з'їзд демократів, який влітку вибере одного кандидата від партії, має бути вибрано майже 4 тисячі делегатів (3979 якщо точно). На сьогодні відбулися праймеріз (кокуси) всього в трьох маленьких штатах, які делегують невелику кількість делегатів. І в результаті на сьогодні Сандерс має 45 делегатів, Буттіджідж - 25, Байден - 15.

Як ви бачите, обрано на сьогодні трохи більше пари відсотків делегатів з 4-х тис. І тому абсурд говорити, що вже відомий кандидат на президентські вибори від партії.

29 лютого відбудуться праймеріз в Південній Кароліні (ПК). Цей штат також не дає багато делегатів.

Але за нею йде Супервівторок 3 Березня, коли відбудуться праймеріз відразу в 14 штатах. Південна Кароліна дуже важлива психологічно. Якщо переможе Сандерс, то він виходить на Супервівторок як лідер і його шанси ще більше зростають.

В ПК Байден просто зобов'язаний перемагати для того, щоб мати шанси на Супервівторок. І в ПК Байден має шанси перемогти адже - це штат із великою кількістю афроамериканців, які є симпатиками Байдена/Обами.

Далі.
Мене часто запитують - Що ви маєте проти Сандерса і чому ви його не любите?
ОК.
Крім всіх ідеологічних розбіжностей, для мене важлива одна річ. Я знаю (хоча він не заявляв це публічно, але я знаю), що Сандерс проти вступу України в НАТО, а в світі навряд чи є більш затятий прихильник вступу України в Альянс, ніж я. І я робив і буду робити все, щоб наблизити цей день. І тому я не радію лідерству Сандерса на сьогодні.
Далі.
Але також я бачу розганяється в Фейсбук меседж (і у нього також ростуть ноги від Путіна-Трампа) - доведеться знову вибирати Трампа, щоб не був Сандерс.
Повторю. 1. Ще дуже рано говорити про кандидата від демократів як про вирішене питання. 2. Трамп не краще ніж Сандерс. Абсолютно не краще. (Я виходжу з інтересів України і не розглядаю тут питання внутрішньоамериканських кухні - Medicare, податки і тд).
І, якби ми (Америка і весь світ) отримали в листопаді пару Трамп - Сандерс, то це був би катастрофічний сценарій.
І в Кремлі б знову відкривали шампанське.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Iншi дописи автора
Черговий міні Супервівторок! Чергова переконлива перемога Джо Байдена!
Чорний лебідь: світ входить у фінансову та економічну кризу. І США - в тому числі
Маркери самоідентифікації
3 березня буде відомо, хто саме від демократів піде проти Трампа