[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

3 березня буде відомо, хто саме від демократів піде проти Трампа

3 березня буде відомо, хто саме від демократів піде проти Трампа

У понеділок в Америці стартувала президентська кампанія - 2020.

В штаті Айова відбулися кокуси демократичної партії (це майже як праймеріз), де вибирають кандидата в президенти від виборців-демократів штату. Після оголошення результатів буде цунамі дезінформації, пропаганди, твітів Трампа і тд.

У Айові переміг Берні Сандерс.

Проте, чому результат кокусів в Айові не так важливий? Тому що виборці-демократи в Айові не відображають коректну  картину виборців-демократів по всій країні. В Айові, наприклад, білих виборців-демократів набагато більше, ніж в середньому по країні. Те саме і з молодими виборцями (більше) і тд.

Для того, щоб продовжувати гонку, Джо Байдену в Айові потрібно було увійти в п'ятірку. І він увійшов, показавши четвертий результат. 

Треба зазначити, що серед усіх кандидатів від демократів я найбільше симпатизую Байдену (найменше - Сандерсу, до решти - нейтрально) адже політичні погляди Байдена практично збігаються з політичними поглядами покійного сенатора Маккейна (включаючи жорстке неприйняття політики Росії і Путіна і включає максимальну підтримку України).

Байден з усіх кандидатів від демократів - єдиний, кого драматично не сприймають Путін і Трамп і кого вони обидва панічно бояться. Трамповско-путінська пропагандистська машина демонінізує Байдена і робить все можливе і неможливе, аби Байден не став кандидатом від демократів (нічого вам не нагадує?).
Але і всередині Америки Байден не такий популярний серед молоді і серед виборців-люмпенів (нічого вам не нагадує?).
Далі.
Але найважливіше в листопаді 2020 інше. Від демократів повинен йти той, хто має найбільші шанси перемогти Трампа.

Трампізм, як явище історії, як і всі ізми в історії людства, повинен бути відправлений на смітник. Як політичне явище, яке проповідує диктатуру і авторитаризм, корупцію і неповагу до закону, расизм, ненависть і тд.
І зрештою.
Наступні після Айови праймеріз - в Нью-Гемпширі. Але і вони не такі визначальні. Визначальним буде Супервівторок 3 Березня, коли відбудуться праймеріз в основних і важливих штатах. Ось 3 Березня можна буде впевнено говорити ХТО може бути висунутий кандидатом від демократів і хто буде боротися з Трампом.
І сподіваємося - переможе.

[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Плівки Деркача. Щоб ви розуміли
Всього за 4 роки Штати перетворилися на бананову республіку
Нафтова війна швидко закінчилася. Україні було б вигідно, щоб війна тривала
Віце-президент Байдена. Хто вона?