[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/images\/8-48452299.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]

28 днів до закінчення сорому і ганьби Америки

28 днів до закінчення сорому і ганьби Америки
Трамп вчора вибухнув черговим великими помилуванням - 20 осіб. Серед них в основному злочинці, які особисто лояльні Трампу. Серед них двоє людей, засуджених в ході розслідування Мюллера #Рашаґейт - колишній радник Трампа Пападопулос і адвокат Зваан.
 
Також серед них чотири бійці ПВК Прінса Blackwater, які були засуджені за розстріли мирних мешканців в Іраку. До слова, відразу зазначу для "яструбів" - такі розстріли і така невмотивована жорстокість налаштовували громадську думку проти присутності армії США в Іраку, де Америка відстоювала свої національні інтереси.
 
Також серед помилуваних вчора троє корумпованих республіканських членів Конґресу (але зате вони серед перших у 2016 році підтримали кандидатуру Трампа на президента).
 
У понеділок Трамп зустрівся у себе в Білому Домі з декількома республіканськими членами Палати представників з метою обговорити, ЯК вони можуть спробувати зірвати затвердження результатів президентських виборів 6 січня на спільній (обох палат) сесії Конґресу.
 
Але вчора вранці сенатор - республіканець Джон Тьюн заявив, що такі спроби не мають жодних шансів змінити результати виборів і перемогу Байдена. Ці спроби як дохла собака - без перспектив.
 
І ось вчора ввечері Трамп накинувся з образами на Тьюна в Твіттері і передрік йому кінець політичної кар'єри.
 
А ще 28 днів.
 
Напис на фото - моя робота майже закінчена.
 
 
 
[{"ad_code":"","ad_pic":"assets\/uploads\/2\/273\/1196\/images\/8-7f2b7.jpg","date":"","active":"","thumb":"","ad_link":"https:\/\/ukrrain.com\/blogi\/tetyana_danilenko.html"}]
Теги
<
Новини партнерiв
Iншi дописи автора
Другий імпічмент. Що є критично важливим?
Санкції. Розберімо та спростуймо деякі стійкі міфи
Що сталося в США за добу і куди рухається історія?
Про нові плівки Трампа